Pozvánka na Akadémiu klasickej ekonómie 2014

Pozvánka na Akadémiu klasickej ekonómie 2014

Siedmy samostatný ročník vzdelávacieho programu pre záujemcov o ekonomické myslenie a pravidelné ekonomické diskusie

17.01.2014 | Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika | www.konzervativizmus.sk

Konzervatívny inštitút M.R. Štefánika (KI) v spolupráci s ďalšími partnermi otvára siedmy samostatný ročník Akadémie klasickej ekonómie (AKE). Tento  program je určený a otvorený pre všetkých záujemcov, ktorí chcú hlbšie preniknúť do myšlienok významných predstaviteľov ekonomického myslenia (platí to pre akýchkoľvek nových záujemcov, ako aj pre tých, ktorí absolvovali šiesty ročník, prípadne iný ročník AKE).  

 

AKE 2014 bude pozostávať z deviatich vzájomne previazaných mesačných ekonomických seminárov o nadčasových témach a zároveň aktuálnych myšlienkach liberálnych ekonómov (Adama Smitha, J.B. Saya, Frédérica Bastiata, Ludwiga Misesa, Friedricha Hayeka, Miltona Friedmana a ďalších), s uvádzaním ich fungovania v reálnom živote.

 

Semináre AKE 2014 sa budú konať raz mesačne od februára do decembra 2014 v učebni Vysokej školy manažmentu (VŠM) v Bratislave, a to vo vopred určenú stredu (okrem februára a decembra poslednú stredu) v danom mesiaci od 17.30 do 20.00 hod. Prvý seminár AKE sa uskutoční dňa 19. februára 2014.

 

Prihlásiť sa na AKE je nožné prostredníctvom zaslania vyplnenej prihlášky a formuláru k nej e-mailom na adresu ake@institute.sk najneskôr 9. februára 2014. Počet účastníkov cyklu AKE však môže byť maximálne 50. V prípade vyššieho záujmu o účasť na cykle týchto seminárov si KI vyhradzuje právo vybrať účastníkov spomedzi prihlásených na základe nimi vyplnených formulárov prihlášky a na základe termínov ich prihlásenia sa na kurz AKE. 

 

Vybraní účastníci budú mať po vyzvaní organizátorom povinnosť zaplatiť účastnícky poplatok vo výške 90 € na jedného účastníka na celé trvanie kurzu (deviatich seminárov) AKE 2014. Členovia Klubu podporovateľov Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika (KPKI) majú zľavnený účastnícky poplatok vo výške 60 €. 

 

Viac informácií o pozvánke na AKE 2014, ako aj prihláška s formulárom sú k dispozícii na webe KI: http://www.konzervativizmus.sk/article.php?5271

 

Hodnotenie

Pozvánka na Akadémiu klasickej ekonómie 2014
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma