Práca na doma- najčastejšie home office profesie

Práca na doma- najčastejšie home office profesie

Záujem o prácu na doma čoraz väčšmi narastá. Pozrite si prehľad tých najčastejších.

13.11.2015 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ľudia pracovali z domu už oddávna. Keď ich klient potreboval, stačilo im zazvoniť na dvere. V dnešných časoch nie je nič zriedkavé, ak nevieme ani ako náš zákazník vyzerá. Vďaka moderným technológiám je práca z domu omnoho jednoduchšia. Ak sa o ňu zaujímate, inšpirujte sa vybranými príkladmi práce z domu.

 

Špecialista zákazníckeho servisu

Stačí byť vybavený telefónom, a zariadením, ktorým je možné vybavovať e-maily. Väčšina firiem vyžaduje milý tón hlasu a trpezlivosť s často sa opakujúcimi otázkami. Výška vzdelania nie je pri tomto type profesie dôležitá, skôr sa prihliada na zručnosti v medziľudských vzťahoch (soft skills).

 

Prekladateľ, príprava podkladov

Pri tejto práci je najdôležitejšia jazyková výbava. Nestačí ovládať základné frázy, no vyžaduje sa plynulá komunikácia. Hoci považujete niektorý z jazykov za neužitočný, na internete je škála potrebných prekladov naozaj pestrá. Dvere ku prekladaniu Vám otvorí prihlásenie do registra, kde nájdete aktuálne preklady.

 

Grafický dizajnér

Ak si o sebe myslíte, že Vám nechýba kreatívne a estetické cítenie, začnite premýšľať o kariére grafického dizajnéra. Zdokonaľte sa v grafických programoch a začnite pracovať na návrhu internetovej stránky. Táto pozícia patrí medzi veľmi vyhľadávané a stačí sa len „ukázať“ a ponuky na seba nenechajú dlho čakať.

 

Ak vás táto téma zaujala a chcete sa inšpirovať ďalšími možnými profesiami, ktoré sa dajú vykonávať z domu, prečítajte si kompletný článok o práci na doma v spravodajstve Brigada.sk.

Hodnotenie

Práca na doma- najčastejšie home office profesie
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma