Pracovné nadšenie

Pracovné nadšenie

Prinášame ti rady, ako sa nadchnúť pre to, čo máš a pre to, kde si.

30.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Dlho brigáduješ na rovnakom mieste alebo v rovnakej oblasti ? Už ťa nebaví to, čo robíš ? Viacerí z nás to poznajú, no predsa s tým nič nespravia. Nie vždy je príležitosť na zmenu brigády a hlavne, nie vždy máš chuť hľadať niečo nové. Možno sa bojíš, že ani v inej spoločnosti to nebude ono, alebo ťa už unavuje skúšať niečo ďalšie. Nevadí, lebo dnes ti prinášame rady, ako sa nadchnúť pre to, čo máš a pre to, kde si.

 

Tu sú 3 kroky ako znovu nájsť nadšenie pre tvoju brigádu:

 

 

1. Rásť a učiť sa.

Existuje niečo v tvojej brigáde, o čom si myslíš, že by si v tom mohol byť lepší? Môžeš robiť niečo nové, čo si predtým nerobil, prevziať novú zodpovednosť, naučiť sa niečo, čo robí tvoj kolega/kolegyňa. 

 

 

2. Pozri sa na to s odstupom.

Je ľahké sa stratiť v každodenných úlohách, ktoré musíš spraviť, ale skús odstúpiť a pozrieť sa na veľký obraz tvojej brigády. Čo sa ti páči v spoločnosti, v ktorej brigáduješ ? Čím je, čo znamená pre ľudí, aké je jej poslanie a aké sú jej hodnoty? Máš rád produkty alebo služby, ktoré poskytuje? Aké dôležité je tvoje oddelenie a tvoja pozícia? Spomeň si na to, prečo si si tam poslal žiadosť a životopis, spomeň si na prvý pohovor. Čo v tebe vzbudila táto práca a spoločnosť?

 

 

 

3. Uč alebo inštruuj niekoho iného.

Výučba alebo mentoring niekoho iného môže byť skvelým spôsobom, ako ti vrátiť nadšenie pre tvoju brigádu.

 

 

Čo ak nadšenie stále neprichádza?

 

Ak nadšenie stále nenachádzaš, potom je asi jediná možnosť, a to zmeniť tvoju brigádu. Ale nevešaj hlavu a nebuď nešťastný, na našom portáli www.brigada.sk nájdeš brigádu skôr ako mrkneš okom.

 

 

 Celý článok nájdeš na tomto odkaze - Pracovné nadšenie.

 

Hodnotenie

Pracovné nadšenie
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma