Prečo je golf tak špeciálnym športom?

Prečo je golf tak špeciálnym športom?

Možno premýšľate nad tým, že začnete s golfom aj vy. Možno sa golfu už nejakú tú dobu venujete.

17.12.2019 | Hi Promotion s.r.o. | www.digitalgolf.sk

Nech je to akokoľvek, golf je úchvatnou hrou, ktorá pohltí každého, kto jej dá šancu. Poďme sa spolu pozrieť na to, prečo je to tak.

 

Golf nikdy nenudí

 

Golf je prispôsobivá hra. Môžete ho hrať osamote, alebo v skupine ľudí. A pritom vôbec nezáleží na tom, ako ste na tom fyzicky. Nezáleží ani na pohlaví či hendikepe. Golf vám dovoľuje hrať aj proti profesionálnym a ostrieľaným hráčom.

 

Golf nemá limity

 

Golf je určený pre všetky vekové kategórie. Môžete mať 20 aj 100 rokov, a aj napriek tomu sa pri hre skvelo zabavíte. Golf dokonca hrávajú aj deti, aj preto ide o skvelú rodinnú aktivitu, ktorú akiste oceníte.

 

Môžete sa stať profesionálom

 

Aj vďaka tomu, že golf hráčom nekladie hranice, vôbec nie je vylúčené, že sa stanete profesionálnym hráčom aj vo vyššom veku. Práve naopak, aj Tom Watson, v roku 2009, ako 59-ročný, takmer vyhral šampionát v Turnberry. Pri futbal, basketbale alebo atletickom športe by podobnú šancu nikdy nedostal.

 

Pri hre môžete popíjať

 

Chvíľu s rodinou alebo s kamarátmi si môžete spríjemniť drinkom. Dať si pivo, vínko alebo whisky nie je pri golfe nezvyčajné. Samozrejme, neznamená to, že by ste to s alkoholom mali preháňať, s pár drinkami sa ale o to viac zabavíte a dokonca budete schopný podať rovnaký výkon.

 

Na začiatok toho nepotrebujete veľa

 

Hoci mnoho ľudí odrádza predstava vysokej investície, skutočnosť je opačná. V prvom rade musíme podotknúť, že vôbec nezáleží, pre aký šport sa rozhodnete, pretože každý vyžaduje nejakú tú výbavu. Či to bude tenis, alebo futbal, nová obuv, výstroj, raketa vás rozhodne nevyjdú pár desiatok eur. A rovnako je to aj pri golfe - zainvestujete do golfovej palice, golfových topánok a možno pohodlného golfového oblečenia, ktoré vás udrží pri hre v teple a suchu, avšak nepôjde o žiadne horibilné čiastky, ktoré by vás zruinovali. Navyše, ak budete dostatočne šikovní, môžete sa zúčasťnovať aj súťaží a turnajov, kde počiatočne investované peniaze získate naspäť. Ak sa vám teda podarí vyhrať.

 

Hodnotenie

Prečo je golf tak špeciálnym športom?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma