Prečo sa rozhodnúť pre virtuálnu adresu?

Prečo sa rozhodnúť pre virtuálnu adresu?

Virtuálna adresa je riešením pre firmy, ktoré potrebujú svoju adresu a nemôžu si dovoliť drahý prenájom či kúpu priestorov.

20.08.2013 | Global Office s.r.o. | www.globaloffice.sk

Pre každého podnikateľa je jeho poštová adresa, dôležitým prvkom jeho biznisu. V poštových zásielkach však často nemá prehľad a pošta sa mu hromadí tak rýchlo, že nemá šancu sa o danú poštu starať, tak ako by si predstavoval. Okrem toho, niektorým firmám by sa veľmi hodila poštová schránka na nejakej prestížnej adrese niekde v centre mesta.

 

Dovoliť si však prenajímať, či nebodaj kúpiť priestory na nejakej zaujímavej adrese je pre mnoho menších, ale aj väčších firiem nereálne. Tento problém môže rýchlo a jednoducho vyriešiť služba virtuálna poštová adresa. Aké výhody táto služba pre spoločnosti ponúka?

 

1. imidžová (prestížna) adresa - získať adresu v centre mesta by bolo inak takmer nemožné. Služba virtuálna poštová adresa vám zabezpečí adresu v centre Bratislavy

 

2. nízke náklady - každého podnikateľa určite poteší, že toto riešenie je nízkonákladové. V porovnaní s prenájmom priestorov na danej adrese ide o zanedbateľnú čiastku.

 

3. služby navyše - pre viac zaneprázdnených podnikateľov sú ponúkané rôzne služby, ktoré spravia doručovanie zásielok komfortnejším. Ide o notifikáciu o prijatej pošte, jej preposielanie, či archiváciu.

 

4. rýchlo a jednoducho - to všetko vás bude stáť minimum času. Po zadaní údajov príde k zmluvnej dohode. Po prijatí podpísaných zmlúv už viete, že vám bude nainštalovaná vlastná poštová schránka na novej adrese.

 

Okrem virtuálnej adresy, je pre slovenské ale aj zahraničné spoločnosti, ktoré majú záujem pôsobiť na slovenskom trhu, zaujímavá aj služba virtuálne registračné sídlo v Bratislave

 

Viac o týchto službách ako aj poplatkoch za jednotlivé služby sa dozviete na www.globaloffice.sk.

Global Office s.r.o. | Virtuálne sídlo a adresa v Bratislave
 

Hodnotenie

Prečo sa rozhodnúť pre virtuálnu adresu?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma