Radosť bývať

Radosť bývať

Chcete bývať vo vlastnom rodinnom dome?

24.08.2021 | Leier Baustoffe SK s.r.o. | www.leier.sk

Máte hotový projekt, ktorý presne spĺňa vaše predstavy a postupne začínate s výstavbou? Tak potom stojíte pred dôležitou otázkou - aký materiál zvoliť, aby naplnil vaše očakávania.

 

Aktuálne na trhu nájdete viaceré možnosti, ktoré však z dlhodobého hľadiska nemusia vyhovieť všetkým stavebným kritériám. Nie je dôležité len to, aby ste dom postavili čo najrýchlejšie, ale najmä to, aby ste v ňom následne mohli dlhé roky bývať s radosťou a nesťažovali sa na drobnosti, ktoré ste podcenili v začiatkoch celého stavebného procesu. Pri vlastnom dome netreba robiť kompromisy, lebo práve tie vás neskôr dobehnú pri bývaní. Aktuálne sa preto mnoho stavbárov vracia k overenému stavebnému materiálu – k tehle, ktorá je predpokladom vysokej kvality, a to najmä so zábezpekou dlhodobej hodnoty nehnuteľnosti. Okrem pevnosti a stálosti však tehlová stavba zaručí aj ďalšie výborné vlastnosti. Z tehly si ľahko postavíte energeticky úsporný dom, ktorý poskytne celej rodine ideálnu tepelnú ochranu, vyváženú a stabilnú teplotu, prirodzenú priestorovú klímu i optimálnu difúznu priepustnosť. Tento stavebný materiál je odolný voči vode a vlhkosti, hnilobe či plesniam, čo je zárukou pre zdravé bývanie. Tiež pochádza z prírodných zdrojov, vďaka čomu je plne recyklovateľný. Aj to je dôvod, prečo je dom z tehly opäť v móde. Dokáže totiž splniť nároky na fyzikálne vlastnosti materiálu a zároveň vyhovieť EKO nadšencom.

 

A ak chcete podporiť domáci produkt, tak vás určite bude zaujímať, že na Slovensku máme tehelňu, ktorá vďaka svojej výrobnej kapacite a vyspelej technológii, patrí medzi najmodernejšie v Európe. Je to tehelňa spoločnosti Leier Baustoffe SK v Petrovanoch, kde k výrobe využívajú len kvalitné suroviny. Tehliarske výrobky Leier preto ocení aj ten najnáročnejší stavbár a ľahko si z nich postaví domov, ktorý bude robiť radosť nielen jemu, ale aj ďalším generáciám.

 

 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

 

Tehly Leier
Stavba z tehly Leier
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma