Servis a údržba vzduchotechniky

Servis a údržba vzduchotechniky

Čistenie vzduchotechniky (nielen) vo výbušnom prostredí

04.06.2023 | Drimum | www.drimum.sk

Spoločnosť Drimum s.r.o.: Odborníci na servis a čistenie vzduchotechniky

 

Bratislava, 2.6.2023 – Spoločnosť Drimum, vedúci poskytovateľ profesionálnych služieb v oblasti vzduchotechniky, sa teší, že ohlasuje svoje vynikajúce služby v oblasti servisu a čistenia vzduchotechnických systémov. S úplným porozumením významu kvalitného vzduchu pre zdravie a pohodu našich zákazníkov sme sa zaviazali poskytovať bezkonkurenčné riešenia a profesionálnu starostlivosť o vzduchotechnické jednotky.

Vzduchotechnika je dôležitým prvkom vo všetkých typoch budov, a preto je nevyhnutné, aby bola pravidelne udržiavaná a čistená. Práve tu vstupuje do hry Drimum Servis so svojou dlhoročnou odbornosťou a skúsenosťami. Naši vyškolení technici sú vybavení najmodernejšou technológiou a nástrojmi na poskytovanie vysoko efektívnych a spoľahlivých služieb.

Naše služby zahŕňajú:

Servis vzduchotechnických jednotiek: Poskytujeme komplexný servis vzduchotechnických systémov, vrátane pravidelných preventívnych kontrol, údržby a opráv. Naši technici sú odborne zdatní a zabezpečia optimálne fungovanie vašej vzduchotechniky.

Čistenie vzduchových filtrov: Vzduchové filtre sú kľúčovou súčasťou čistého a zdravého vzduchu. S naším špecializovaným čistiacim vybavením a postupmi dokážeme dôkladne odstrániť prach, peľ, baktérie a iné nečistoty z filtrov, čím zlepšujeme kvalitu vzduchu v budovách.

Čistenie a dezinfekcia vzduchových kanálov: Kanály slúžia na distribúciu vzduchu v budovách, a preto je dôležité udržiavať ich čistotu. Naši odborníci vykonajú profesionálne čistenie a dezinfekciu vzduchových kanálov, čím zabezpečia čistý a zdravý vzduch vo vašej budove.

V spoločnosti Drimum si ceníme dôveru našich zákazníkov a záväzok k vynikajúcej kvalite služieb. Naším cieľom je zabezpečiť, aby vaše vzduchotechnické systémy pracovali spoľahlivo, efektívne a poskytovali zdravé prostredie pre vás a vašich obyvateľov.

Pre viac informácií o našich službách kontaktujte náš tím na telefónnom čísle 0903 038 531 alebo navštívte našu webovú stránku https://www.drimum.sk/.

 

Poznámka pre redaktorov:

O spoločnosti Drimum: Drimum je vedúcim poskytovateľom profesionálnych služieb v oblasti vzduchotechniky. S viac ako 10 rokmi skúseností sme sa stali dôveryhodným partnerom pre širokú škálu zákazníkov. Naša spoločnosť je známa svojou spoľahlivosťou, kvalitou služieb a odbornou odbornosťou.

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma