Simulátor pracovného pohovoru

Simulátor pracovného pohovoru

Keď sa povedia slová pracovný pohovor, mnohým z nás sa stiahne žalúdok. Od vysnívanej práce nás môže deliť len tento pohovor.

25.04.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Snažíme sa pri ňom na potenciálneho šéfa urobiť čo najlepší dojem, no častokrát nám to prekazí stres alebo, to, že sme nedostatočne pripravení. 

 

Čo je to simulátor pracovného pohovoru?

 

Na základe výberu pracovnej pozície ti budú vygenerované otázky, ktoré by ti personalista mohol položiť na pracovnom pohovore. Mal by ťa pripraviť na nečakané otázky, ktoré by sa mohol spýtať.

Samozrejme, nemôžeme povedať, že existujú správne  a nesprávne odpovede, ale určite vieme určiť aké personalista bude viac preferovať, ako odpoveď na jeho otázky. 

Otázky vždy zodpovedaj, ako by si normálne reagoval na pohovore. 

 

Vyhodnotenie 

 

V závere ti simulátor vyhodnotí tvoju úspešnosť na základe zodpovedaných otázok. Celkovo ti bude z databázy priradených 10 otázok z toho každá za 2 body, v závere tak môžeš získať až 20 bodov. 

 

Účelom simulátoru je odhaliť tvoje nedostatky pri jednotlivých otázkach a popracovať na ich odstránení. Mal by ti taktiež pomôcť s odbúraním stresu a nervozity. 

 

Cieľom simulátora nie je ťa naspamäť naučiť odpovede ale pripraviť na to, čo je vhodnejšie odpovedať. Samozrejme ani simulátor presne nevie aké otázky ti personalista konkrétne položí, neznervózni ak sa ťa spýta niečo iné ako simulátor, zachovaj chladnú hlavu a odpovedaj úprimne a s rozumom. 

 

Nezabúdaj, že aby si sa na pohovor vôbec dostal musíš mať moderný a aktuálny životopis. Životopis si môžeš vytvoriť aj online pomocou šablón. 

Hodnotenie

Simulátor pracovného pohovoru
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma