Svieža energia v novinkách od značky Radox

Svieža energia v novinkách od značky Radox

Značka Radox prináša na slovenský trh novinky, ktoré vynikajú svojou bohatou paletou farieb aj vôní.

27.05.2014 | Media In | www.mediain.sk

Nový rad prípravkov dodá telu dokonalú rovnováhu aj príjemné povzbudenie. Trojica najnovších dámskych sprchovacích gélov ponúka výnimočné spojenie vôní citrusových plodov a byliniek. Vďaka nim bude každé sprchovanie jedinečným osviežujúcim rituálom, na ktorý sa budete tešiť každý deň.

 

Počas týždňa často hľadáme inšpiráciu, ako naštartovať či zakončiť hektický deň niečím povzbudzujúcim. Novinky, trojica dámskych sprchovacích gélov Radox - Revive, Uplifting a Energise, prinášajú dokonalú regeneráciu i príjemné osvieženie tela i mysle hneď v troch rôznych variantoch. Stačí si vybrať, ktorá vôňa bude vyhovovať aktuálnej nálade najviac.

 

Sprchovací gél Energise

 

Pre všetkých, ktorí potrebujú povzbudenie je "energetický" sprchovací gél Radox Energise ideálna voľba. Tento príval energie, ktorý v sebe ukrýva výnimočné spojenie vône sviežej limetky a opojnej mäty, ponúka chladivé povzbudenie s nádychom príjemnej letnej vône. Nájdite stratenú energiu a doprajte svojmu unavenému telu tú správnu starostlivosť. Vaše telo i myseľ budú fungovať na hranici svojich možností.

 

 

Sprchovací gél Revive

 

Jemný a zároveň "oživujúci" sprchovací gél Radox Revive pomôže načerpať novú dávku energie vďaka podmanivej vôni šťavnatej mandarínky a citrónovej trávy. Stačí prebudiť všetky zmysly a prenesiete sa do ďalekých trópov, krajiny pôvodu citrónovej trávy. Táto zaujímavá kombinácia sviežich vôní dokáže nielen dobre naladiť, ale aj príjemne povzbudiť.

 

Sprchovací gél Uplifting

 

Priam "povznášajúce" účinky sprchového gélu Radox Uplifting dodáva netradičné spojenie vôní ružového grapefruitu a bazalky. Ocenia ich všetky ženy, ktoré sa potrebujú odreagovať a zbaviť sa každodenného stresu. Odhaľte horkastú vôňu grapefruitu, ktorý povzbudzuje dobrú náladu spoločne s výnimočnou arómou bazalky. Po sprchovaní sa budete cítiť ako znovuzrodená.

 

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena sprchovacích gélov Radox Energise, Revive a Uplifting je 2,15 €.

Hodnotenie

Svieža energia v novinkách od značky Radox
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma