Tieto cvičebné pomôcky vám uľahčia domáci tréning

Tieto cvičebné pomôcky vám uľahčia domáci tréning

Vďaka rôznym cvičebným pomôckam dokáže byť aj váš domáci tréning efektívny a zábavný.

26.02.2021 | Hi Promotion s.r.o. | upbrands.sk

Ak patríte medzi tých, ktorí radi cvičia a nerobí im problém ani cvičenie v domácom prostredí, tak zaručene oceníte naše typy na rôzne cvičebné pomôcky pre váš tréning. Aj bez návštevy fitness centra sa dá vytvoriť skvelý cvičebný plán. Vďaka rôznym cvičebným pomôckam dokáže byť aj váš domáci tréning efektívny a zábavný.

 

Podložka na cvičenie

 

Pomôcka, ktorá je azda tým najzákladnejším, čo pre svoj domáci tréning budete potrebovať. Možno ju využiť nielen pri trénovaní, ale aj pri rôznych cvikoch na flexibilitu či pri cvičení jogy alebo meditácii. Výber vašej novej podložky by mal byť ovplyvnený tým, či na nej plánujete len klasické tréningy alebo aj spomínané cvičenie jogy, ktoré si vyžaduje maximálne protišmykový a pohodlný povrch podložky. Skvelým tipom sú napríklad cestovné podložky, ktoré si môžete so sebou prakticky nosiť, nech si budete chcieť zacvičiť kdekoľvek.

 

Látkové a gumené expandery

 

Túto pomôcku oceníte najmä v prípade, že sa chcete venovať praktizovaniu cvikov zameraných na spodnú časť tela. Z akého materiálu zvoliť expander je na každom z vás. Každý expander však prináša množstvo výhod. Možno ho využívať v kombinácii so závažím alebo pri klasickej predtréningovej rozcvičke. Počas rozcvičovania sú práve expandery používané na aktiváciu svalov a ich efektívnejšie fungovanie počas celého tréningu spodnej časti tela. 

 

Masážny valec

 

Možno sa pýtate načo môže táto pomôcka slúžiť. Nielen, že napomáha pri rozcvičovaní pred trénovaním, ale predovšetkým je prínosný pri uvoľňovaní stuhnutých svalov a regenerovaní nášho tela. Je skvelou pomôckou ako zrelaxovať a uvoľniť naše svaly.

Cvičebné pomôcky skvelo uľahčia domáce trénovanie. Základom každého tréningu je však chuť začať. Takže tip na záver znie, oblečte si svoje obľúbené oblečenie na cvičenie. Ak vám vadí doma cvičiť bosým, pokojne si obujte aj svoje tenisky na cvičenie. Ak sa rozhodnete pre domáci tréning na záhrade tak je ideálny využiť svoje tenisky na behanie s pevnejšou podrážkou.

Hodnotenie

Tieto cvičebné pomôcky vám uľahčia domáci tréning
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma