TIP NA RÝCHLE POHOSTENIE

TIP NA RÝCHLE POHOSTENIE

Keď návšteva zaklope na dvere, otvorte Liptov

27.09.2013 | Media In | www.nasliptov.sk

Hravé syry Liptov sú pravým synonymom prírody. Unikátny horský pôvod mlieka, z ktorého sú vyrobené, zabezpečuje ich bohatosť na aromatické látky a vitamín A. Preto výrobky Liptov vynikajú lahodnou vôňou, sýtejšou farbou a jedinečnou chuťou. Vychutnajte si tradičnú slovenskú delikatesu a potešte svoj maškrtný jazýček syrmi na každú príležitosť a aj vtedy, keď vám na dvere zaklope neohlásená návšteva.

 

Tradícia v novom šate

Liptov syry sú vyrábané zo 100 % mlieka z horských oblastí Slovenska. Vďaka svojim tvarom a veľkosti sú ako stvorené na kreatívne chuťovky, alebo ako rýchla lahôdka keď dostanete chuť na niečo malé. Syry Liptov sú vyrábané bez konzervačných látok, umelých farbív, aróm či iných umelých prísad. Sú údené tradičným spôsobom na bukovom dreve bez použitia údiacich lakov. Preto si veľmi rýchlo našli svoje stále miesto v mnohých domácnostiach.

 

Prečo sú jedinečné?

Liptov produkty sú jedinečné, pretože sú vyrábané s rešpektom k prírode. Ako? Presné aktivity sú definované v celofiremnom projekte Zelený Liptov, viac na stránke www.zelenyliptov.sk. Nakupujte produkty Liptov a buďte k svojmu okoliu ohľaduplní aj vy.

 

Kupujte syry Liptov a vyhrajte

Od 19. septembra začínajú vo vybraných reťazcoch po celom Slovensku ochutnávky radu Liptov Hravé. Môžete sa tiež zapojiť do našej súťaže na Facebooku o 301 cien. Stačí, ak si kúpite aspoň jeden výrobok Liptov a číslo šarže uvediete vo Facebook súťažnom formulári.

 

Tip na rýchle pohostenie. Ako na to?

Benefitom hravých syrov Liptov je ich široké využitie v kuchyni. Nechajte sa inšpirovať našimi receptami. Svojich známych a rodinu prekvapíte novými kreatívnymi kombináciami, ale príprava nebude náročná.

 

BURGER PARENIČKY

12 ks, príprava: 25 minút, náročnosť: 1

2 balenia Liptov Hravé pareničky; 150-200g uvarenej šošovice; 1 vajíčko; 2 PL strúhanky; 1 pokrájaná šalotka; 2 pokrájané strúčiky cesnaku; 1 ČL majoránu; soľ a korenie; cibuľa; uhorka; kečup; olej

Uvarenú šošovicu zmiešame s opraženou cibuľou a cesnakom, dochutíme majoránom, soľou a korením. Primiešame vajíčko, strúhanku a formujeme mini burgery. Vypražíme ich do zlatista. Necháme vychladnúť. Prekrojíme pareničku, na jej spodnú časť kladieme šošovicový burger, koliesko cibule a uhorky, trocha kečupu, ukončíme vrchnou časťou parenice. Prepichneme špáradlom. 

Tip:Môžeme si pripraviť aj mäsový variant z mletého mäsa.

 

HRAVÉ ŠPÍZY

12 ks, príprava: 25 minút, náročnosť: 1

2 balenia Liptov Hravé syrčeky; pokrájané na menšie kúsky cca 1,5 cm; 4 reďkovky; klobáska; mrkva; lístky; bazalky

Na drevenú paličku napichujeme syrčeky, kolieska mrkvy, bazalku, kolieska reďkvičky a klobásku. Striedame a opakujeme až kým neminieme všetky nachystané ingrediencie. Je to jednoduché, rýchle a výsledok stojí za to!

Burger pareničky
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma