Tipy na zábavu na domácu párty

Tipy na zábavu na domácu párty

Zabavte svojich hostí na každej párty

01.09.2023 | PoctiveSEO | ludopolis.sk

Udržať hostí na domácej párty v dobre nálade a vysmiatych nemusí byť vždy najjednoduchšou úlohou. Či už ide o párty plnú detí alebo výhradne dospelácku oslavu, vytvoriť príjemnú a zábavnú atmosféru leží predovšetkým na pleciach hostiteľa. Pozrite si nasledujúce typy, ktoré vám nabudúce túto úlohu určite zjednodušia. 

 

Zábava pre dospelých 

Nielen detské ale aj dospelé publikum je potrebné občas zabaviť. Voľná konverzácia je fajn, ale nie vždy bude plynúť prirodzene a spontánne. Pripravte si preto nejaké spoločenské párty hry, ktoré vám pomôžu rozprúdiť zábavu a prelomiť ľady. Skúste napríklad: 

 

Kto som? 

Na hru vám postačia len lepiace papieriky a pero. Na papierik hráči napíšu meno nejakej známej osobnosti alebo postavy. Papieriky medzi sebou potom vymeníte tak, aby nový majiteľ papieriku nevidel, čo je na ňom napísané. Každý si potom nalepí papierik na čelo a pomocou “áno / nie” otázok sa snaží zistiť, ktorou osobnosťou je. 

 

Dve pravdy, jedna lož

Ak sa hostia medzi sebou ešte dobre nepoznajú výbornou hrou sú 2 pravdy a 1 lož. Každý povie o sebe tri vyjadrenia, ako vyplýva z názvu - dve sú pravdivé a jedno je lož. Ostatní súťažiaci potom hádajú, ktoré tvrdenie bolo nepravdivé. 

 

Stolné hry

Viacerí účastníci sa určite potešia aj tradičným stolným hrám, ako sú monopoly, aktivity, človeče nehnevaj sa alebo karty. Pre potrápenie vašich mozgových závitov môžete siahnuť aj po vedomostných alebo kvízových hrách. 

 

Mnohí dospeláci tiež vedia oceniť aj sofistikovanejšie stolné hry plné taktizovania, logiky a intríg. Pozrite si tipy na darčeky pre dospelých a potešte svojich blízkych napríklad hrou, ktorú využijú aj na párty alebo oslave.

 

Zábava aj pre deti

Aj keď nepripravujete detskú oslavu, môže sa stať, že sa budete musieť pripraviť na prítomnosť detí, ktoré prídu v sprievode vašich dospelých hostí. Ako ich teda zabaviť? 

 

Stoličková hra s hudbou

Klasika, ktorá nikdy nesklame. Stoličky, ktorých bude o jednu menej ako detí, rozložíte do kruhu, ideálne operadlami k sebe. Pustíte hudbu a deti budú chodiť okolo stoličiek. Keď hudbu vypnete, deti sa musia čo najrýchlejšie posadiť. Kto nesedí, vypadáva, až kým nezostane 1 posledný - výherca. 

 

Príbeh

Deťom sediacim za stolom alebo v kruhu rozdajte perá. Na prvý riadok papiera opíšte vetu z nejakej obľúbenej knihy. Papier následne nechajte kolovať. Každý dopíše jeden riadok alebo odsek. Na záver oslávenec prečíta vytvorený príbeh. 

 

TIP: Poznáte výhody montessori hračiek pre deti? 

 

Voľná zábava

Pokojne môžete deťom dopriať aj voľnú zábavu. Aby sa deti počas týchto chvíľ nenudili zabezpečte im napríklad:

 

– lego

– papiere a ceruzky

– omaľovánky

– kocky

– farby na tvár 

– farby na textil a staré tričká

– balóny

– plastelínu

– lepidlo, vodové farby, voskovky

– atd.

 

Natália Várošová, Špecialista na optimalizáciu webov – Naučte sa, ako nastaviť základné SEO on page faktory na svojom webe

Autor fotky: Pavel Danilyuk: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/
Autor fotky: Pavel Danilyuk: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/

Hodnotenie

Tipy na zábavu na domácu párty
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma