Tipy pre lepší spánok bábätka

Tipy pre lepší spánok bábätka

Prinášame Vám zopár tipov pre kvalitnejší a pokojnejší spánok Vášho bábätka.

14.02.2023 | K&D group, s.r.o | www.littlesweetie.sk

Spánok je pre bábätko veľmi dôležitý a rozhodne vie potrápiť nejedného rodiča. Každé bábätko je jedinečné a má individuálnu potrebu spánku. Niektoré bábätká prespia väčšinu dňa, iným postačí pár minút denne.

 

Poďme sa spolu pozrieť na zopár produktov, ktoré dokážu zlepšiť spánok Vášho dieťaťa.

 

Ak Vaše bábätko trápi nepokojný spánok rozhodne vyskúšajte jeho zavinutie. Zavinuté bábätka spinkajú lepšie a dlhšie pretože ich nebudí Moorov reflex. Tento reflex sa objavuje u novorodencov približne do 4 mesiaca a prejavuje sa trhaním ručičiek alebo nožičiek. Na zavinutie výborne poslúži klasická zavinovačka alebo ulitka.

 

Ďalším vynikajúcim pomocníkom je cumlík, ktorý upokojí sací reflex bábätka. Rozhodne netreba zabudnúť ani na kvalitnú deku. Pre dobrý spánok je tepelný komfort nevyhnutný. Odporúčame najmä deky vyrobené z bambusového materiálu, ktorý sa pýši skvelými vlastnostiami.

 

Je potrebné, aby ste bábätku vytvorili útulné miestočko na spanie. Miesto, kde sa bude cítiť pohodlne a bezpečne. Jedným z riešení je Mojžišov košík. Jeho hrany dieťatko príjemne obklopia vďaka, čomu sa bude cítiť ako u mamičky v brušku.

 

Hodnotenie

Tipy pre lepší spánok bábätka
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma