V náruči prírody

V náruči prírody

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA, SILA A EFEKTIVITA

21.05.2013 | EURO DIAG | www.vnaruciprirody.sk

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA, SILA A EFEKTIVITA

 

 

Špičková kvalita našich produktov je založená na unikátnej technológii spracovania, ktorá zaručuje maximálne vstrebávanie obsiahnutýchlátok.Pre tieto produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez vedľajších nežiaducich účinkov a rýchly nástup účinkov. Užívanie produktov nie je návykové. S pomocou týchto bylinných produktov dokáže ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo všetkých troch oblastiach....fyzickej, psychickej a emocionálnej.

 

Každý produkt je založený z prírodných ingrediencií, ich dokonalá vyváženosť bola overená 2000-5000 rokov starými skúsenosťami filozofie čínskej dynastie Ming a umocnená východnými múdrosťami a poznatkami najnovších vedeckých štúdií. Účinky produktov sú dlhotrvajúce a pretrvávajú aj po skončení ich užívania. Produkty sú cielene zostavované na jednotlivé zdravotné problémy. Dosiahlo sa tak pokrytie prakticky všetkých zdravotných problémov, vrátane tých najťažších.

 

Východná (orientálna) medicína sa zameriavala na preventívne zdravotné opatrenia a prírodné liečebné postupy. Pokiaľ sú prírodné rastlinné zložky vo väzbe na ich prirodzené organické nosiče, telo si ich tak môže samo extrahovať. Východné štúdie ukazujú, že ľudské telo si z kompletnej potravy vyberá len to, čo potrebuje. Syntetika a izolované chemikálie sú naviac príčinou nechcených vedľajších účinkov.

 

Prírodná medicína ponúka liečebné postupy, ktoré sú natoľko jemné a prirodzené, že sa môžu stať všednou súčasťou nášho života. Tak existuje šanca na každodenné posilňovanie a upevňovanie vlastného zdravia. Prírodné liečenie je v prvom rade otázkou výživy a celkového životného štýlu, kde preventívne postupy plynule prechádzajú v liečebné.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma