Virtuálny homestaging

Virtuálny homestaging je efektívne riešenie pri predaji alebo prenájme v prvom rade nezariadených nehnuteľností.

04.12.2022 | Bosen Group | bosen.sk

V čom je rozdiel medzi klasickým homestagingom a tým virtuálnym?

 

Neoddeliteľnou súčasťou kvalitnej marketingovej prezentácie každej realitnej kancelárie by mal byť homestaging nehuteľnosti. Jedná sa o dizajnovú prípravu bytu alebo domu na predaj alebo prenájom. Základom je upratanie priestorov. Je potrebné, aby bol tzv. "hotelový poriadok". Následne interiérové dizajnérky "doladia" scénu vhodnými dozariaďovacimi predmetmi. Štatistiky hovoria, že nehnuteľnosť, ktorá je pripravená za pomoci služby homestaging sa štandardne predá o 50% rýchlejšie a dokonca o 6% drahšie ako nehnuteľnosť, pri ktorej homestaging využitý nebol. Virtuálny staging oproti tomu klasickému šetrí čas v prvom rade pri nezariadených nehnuteľnostiach.

 

Aký je postup pri nezariadenej nehnuteľnosti? 

 

Pri nehnuteľnostiach, ktoré nie sú zariadené, či už sa jedná o novostavbu alebo pôvodný stav využívame modernú technológiu virtuálneho stagingu. Pre prípravu virtuálneho homestagingu je potrebné spracovanie profesionálnych fotografií nehnuteľnosti. Následne naša skúsená dizajnérka "vloží" nábytok a dozariaďovacie predmety v reálnej mierke do fotografie. Nie každý človek má predstavivosť a priestorové videnie. Vďaka tejto službe pomáhame našim klientom získať myšlienku, ako môže ich nový domov vyzerať.

  

Je virtuálny homestaging efektívny?

 

Je dokázané, že táto služba urýchľuje rozhodovanie potenciálneho kupujúceho. Klient nemá potrebu navštíviť interiérové štúdio a až potom sa rozhodnúť. Veľkou výhodou je, že vieme pripraviť viaceré varianty zariadenia. Práve vďaka tejto možnosti oslovíme pri realitnom obchode mnohonásobne viac záujemcov.

 

Zaujal Vás spôsob našej marketingovej prezentácie? Neváhajte nás kontaktovať a v čo najkratšom možnom čase sa o Vás postará profesionál z realitnej kancelárie Bosen Group.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma