Vyskúšaj sa v online simulátore pohovoru!

Vyskúšaj sa v online simulátore pohovoru!

Portál Brigada.sk prichádza s novou funkciou - simulátor pracovného pohovoru. Účelom je pripraviť mladých ľudí pre trh práce.

10.02.2014 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Simulátor pracovného pohovoru je ďalšou z funkcií portálu, ktorá má hlavne mladých ľudí - študentov a absolventov škôl pripraviť na reálny pracovný pohovor s personalistom. Práve nepripravenosť a neskúsenosť mladého človeka spôsobuje jeho častý neúspech na pohovor a tým pádom nemožnosť nájsť si prácu. 

 

Mladý človek by sa nemal len vzdelávať v škole, ale myslieť aj na to, ako sa stať pre zamestnávateľa zaujímavým a ako sa čo najlepšie pripraviť pre pracovnú pozíciu, ktorú by chcel v budúcnosti vykonávať. Samotné vzdelanie pre získanie práce prirodzene nestačí.

 

Mladý človek, ktorý sa chystá na pracovný pohovor po prvýkrát, tak má možnosť vidieť aké otázky obyčajne personalisti kladú uchádzačom, či aké zručnosti sú od nich vyžadované. Tie môže nadobudnúť ešte predtým ako sa na reálny pohovor vyberie.

 

Brigádnické pozície na výber

Uchádzač má na výber hneď niekoľko pracovných pozícií. Ide o pozície, ktoré často vyhľadávajú práve mladí ľudia a na ktoré sú práve študenti často prijímaní. Pozície ako hosteska, či aupair sú vyhľadávané najmä dievčatami, naopak pozícia IT programátora je zase zaujímavá hlavne pre chlapcov. Na výber sú aj ďalšie pozície ako napríklad študentmi obľúbená pozícia - administratívny pracovník.

 

Vyhodnotenie simulátora

Po absolvovaní simulátora, t.j. po zodpovedaní všetkých 10 náhodne vybratých otázok z databázy, dostáva každý uchádzač vyhodnotenie. Vyhodnotenie ukáže aký počet bodov sa mu podarilo získať a dá mu odporúčanie, čo by mal pre získanie brigády ďalej robiť.

 

Do simulátora pohovoru budú časom dopĺňané ďalšie pracovné pozície ako aj ďalšie otázky k jednotlivým pozíciám. Vyskúšajte si na vlastnej koži aké to je sadnúť si pred personalistu a odpovedať na jeho otázky v simulátore pohovoru.

Hodnotenie

Vyskúšaj sa v online simulátore pohovoru!
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma