Kvalitné kamery a čierne skrinky do auta

Kvalitné kamery a čierne skrinky do auta

rýchle dodanie a tovar skladom

11.02.2014 | Pixelate | black-boxes.sk

Kamery do auta sa v poslednom období tešia čoraz väčšej obľube. Svoje praktické uplatnenie nájdu najmä u vodičov z povolania, profesionálnych či príležitostných pretekárov, ale aj u bežných vodičov. Tým, že kamera do auta zachytáva nielen spôsob narábania s automobilom a štýl jazdy, ale aj všetky okolnosti cesty, zabezpečí tak kvalitný záznam pre políciu, poisťovňu alebo iné inštitúcie.

 

Autokamera slúži často ako čierna skrinka do auta. Maximálne Full HD rozlíšenie záznamu zabezpečí uchovanie každého detailu jazdy v maximálnej kvalite. Podporuje nielen nahrávanie obrazu, ale pomocou vstavaného mikrofónu zachytí tiež zvuk. Údaje z GPS záznamenávajú rýchlosť, trasu a polohu ktoré synchronizuje s Google Maps. G-senzor (3D senzor preťaženia) detekuje a zachytí náraz vozidla, prudké brzdenie, akceleráciu, prejazd cez nerovnosti počas jazdy.

 

Kamera môže zaznamenať všetko čo sa odohráva v okolí auta (pred aj za autom). Všetky nahrávané údaje sa ukladajú na pamäťovú kartu. Údaje z pamäťovej karty je tiež možné kedykoľvek skopírovať do PC a tým ich archivovať.

 

Už sa vám stalo, že ste počas cesty videli alebo zažili niečo zaujímavé o čo by ste sa chceli podeliť so svojim okolím? Chystate sa jazdiť na pretekársku dráhu a chcete si uchovať tento zážitok aj do budúcnosti? Videli ste nádherný západ slnka, alebo vám znenazdajky prebehlo popred auto stádo jeleňov? Viezli ste sa krásnou scenériou a nemali ste poruke fotoaparát alebo kameru, aby ste si to nahrali? Kamera do auta vám pomôže uchovať mnohé krásne spomienky, zachytí celú vašu jazdu a vy sa môžete aj svojim známym pochváliť skvelými zábermi.

 

Kamera do auta nie je len praktický pomocník pre problémové situácie, ale môže zachytiť aj zaujímavé zábery z vašich ciest. Ponúka široké využitie pri zaznamenaní neopakovateľných situácií v okolí automobilu. Je preto vhodným doplnkom pri športových automobilových aktivitách, ceste na dovolenku či výletoch.

Hodnotenie

Kvalitné kamery a čierne skrinky do auta
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma