Zháňate brigádnikov a potrebujete uverejniť inzerát?

Zháňate brigádnikov a potrebujete uverejniť inzerát?

Ako získať brigádnikov a zviditeľniť pracovný inzerát

31.10.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Zamestnávatelia zháňajú brigádnikov celoročne, avšak v čase sviatkov, ktoré sa blížia rýchlosťou blesku, sú pre viacerých zamestnávateľov kľúčoví. Treba výpomoc do kuchyne, obchodu alebo firmy? Vieme, kde brigádnikov nájdete a poradíme vám, ako ich čo najrýchlejšie osloviť. 

 

Uverejnite inzerát na overenom inzertnom portály 

Nestrácajte čas publikovaním inzerátov na neoverených stránkach a inzertných portáloch. Vytvorte si inzerát tam, kde máte istotu, že sa brigádnici pravidelne združujú a vyhľadávajú pracovné ponuky. Je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako ich nájsť. 

 

Inzerát by mal byť celistvý a úprimný

Pred brigánikom nezatajujte nijaké dôležité informácie. Inzerát vyplnte celý, aby brigádnik vedel presne, čo má od práce a platu očakávať. Snažte sa inzerát napísať zaujímavo a prehľadne, pomáhajú v tom napríklad odrážky. 

 

Zaraďte inzerát do správnej kategórie

Aby ste brigánikom čo najviac uľahčili hľadanie a pritom aj viac zviditeľnili svoj inzerát, vyberte si kategóriu, do ktorej sa vaša ponuka hodí. Napríklad, čašník, kuchár, call cantrum, administratíva, informačné technológie atď. 

Samozrejme, podstatné je tiež zadať presné miesto brigády, aby brigádnik vedel kam sa má dostaviť a či bude môcť bez problémov načas dochádzať. 

 

Vylepšite svoj inzerát pomocou služieb 

Ponuky sa na intertné portály pridávajú každý týždeň, čo znamená, že staršie ponuky sa posúvajú dozadu a nové na začiatok. Ak ste pridali inzerát a stále sa vám nikto neozval, existujú platené služby, pomocou ktorých si môžete vylepšiť inzerát a lepšie ho zviditeľniť. 

 

TOP brigáda je naobľúbenejšia a najpoužívajšia služba. Zamestnávatelia ju často využívajú, pretože zaistí vrchnú pozíciu inzerátu a získa označenie TOP. 

 

TOP zamestnávateľ je služba, ktorá zviditeľní meno a logo vašej firmy. Zobrazí sa priamo na domovskej stránke portálu a teda vás brigádnici môžu spozorovať ihneď po práchode na stránku. 

 

Databáza brigádnikov je služba, ktorá vám sprístupní všetky informácie o zaregistrovaných brigádnikoch. Vy si ich môžete filtrovať podľa svojich požiadaviek a následne sa im môžete ozvať a ponúknuť svoju pracovnú ponuku. 

 

Zaregistruje sa a pridajte svoj inzerát pre brigádnikov.

 

Hodnotenie

Zháňate brigádnikov a potrebujete uverejniť inzerát?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma