5 prác snov, ktoré chceš robiť aj ty

5 prác snov, ktoré chceš robiť aj ty

Hľadanie originálneho zamestnania môže byť pre nás výzvou. Tu je zoznam neštandardných povolaní, ktoré by vás mohli zaujímať.

12.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Testovač vína

Ak máte radi dobré víno a radi zdieľate svoje skúsenosti na sociálnych sieťach, táto práca by mohla byť pre vás. Okrem toho, že budete ochutnávať vína, budete mať možnosť cestovať a objavovať nové kultúry. Práca testovača vína môže byť snom pre všetkých, ktorí majú vášeň pre túto nápojovú delikatesu. Okrem slušného mesačného príjmu sa nemusíte starať ani o ubytovanie.

Ochutnávač sladkostí

Staňte sa ochutnávačom sladkostí - znie to ako sen, v ktorom ochutnávate rôzne lahôdky vrátane tých, ktoré sú ešte vo vývoji. Na tejto pozícii si môžete yarobi5 až 55 € za hodinu ochutnávania, čo vám môže vyjsť až na 2 200 € týždenne.

Testovač tobogánov

Ak máte radi cestovanie a trávenie času vo vode na exotických miestach, mohli by ste sa zamestnať ako testovač tobogánov. Testuje sa výška, rýchlosť a zábavnosť tobogánov. Výhodou tejto práce je, že si môžete zarobiť až 34 000 € za 6 mesiacov.

Správca ostrova

Práca správcu ostrova je považovaná za jednu z najlepších na svete. Život na súkromnom ostrove v nádherných vilách s bazénom, a ešte k tomu plat za túto prácu. Suma môže dosiahnuť výšku až 100 000 dolárov. Kto by nechcel mať celý ostrov len pre seba?

Testovač luxusných postelí

Ak by sme sa opýtali ľudí, za akú činnosť by chceli dostávať peniaze, väčšina by odpovedala - spánok. Testovači luxusných postelí pomáhajú firmám vylepšovať svoje produkty tým, že na nich spia mesiac. Za takúto prácu si môže testovač vys až na 1000 libier mesačne.

Vidíme teda, že práca nemusí byť len stereotypná a nudná. Každý z nás by mal mať možnosť robiť to, čo ho baví a napĺňa. A to nemusí vždy znamenať tradičné zamestnanie, ale práve nekonvenčné a zábavné povolanie. Ak sa vám niektorá z týchto ponúk páči, rozhodne sa o nej bližšie informujte a vyskúšajte ju. Nezabudnite si však vytvoriť moderný a aktuálny životopis.

 

Hodnotenie

5 prác snov, ktoré chceš robiť aj ty
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma