Hľadáš brigádu na leto?

Hľadáš brigádu na leto?

Blíži sa koniec školského roka a s ním prichádza viac voľného času, čo je ideálna príležitosť na získanie brigády.

17.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Brigády ti umožnia spoznať nových ľudí, nadobudnúť skúsenosti a zarobiť si.

 

Podmienky prijatia na brigádu závisia od zamestnávateľa. Všeobecne platí, že môže uzavrieť dohodu o brigádnickej práci so žiakom strednej školy alebo študentom dennej formy na vysokej škole, ktorý nedovŕšil 26 rokov.

 

Ak hľadáš brigádu blízko svojho domova, môžeš si vybrať konkrétnu lokalitu a zároveň z rôznych kategórií, ako napríklad hostesing, hotelierstvo, administratíva a ďalšie. Na našej webovej stránke nájdeš brigády rozdelené podľa krajov, čo ti uľahčí hľadanie práce v tvojom meste alebo dedine.

 

Ak by si radšej brigádoval v zahraničí, máme pre teba ponuku brigád v rôznych krajinách. Táto skúsenosť ti umožní zdokonaliť sa v jazykoch, vytvoriť si medzinárodné priateľstvá a vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Medzi obľúbené krajiny, kde sa brigáduje, patria USA, Nemecko, Česko a ďalšie. Nezabudni sa však dobre pripraviť, aby ťa nič neprekvapilo.

 

Ak sa chceš dozvedieť, koľko zarobíš, vyskúšaj našu kalkulačku výplaty a odvodov. Tá ti presne ukáže čistú sumu, ktorú dostaneš. Vypíš svoju hodinovú mzdu a počet hodín odpracovaných v danom mesiaci. Potom sa zaradíš do kategórie a ak máš nárok, uplatníš si bezodvodovú a odpočítateľnú položku.

 

Pred začatím brigády je dôležité myslieť na niekoľko vecí. Jednou z nich je správne vypracovaný životopis, ktorý zaujme zamestnávateľa a zvýši tvoje šance na získanie brigády. Ak plánuješ brigádu v zahraničí, priprav si aj verziu životopisu v inom jazyku. Nezabudni ani na motivačný list.

 

Ak ešte nie si istý, v akom obore chceš pracovať, vyskúšaj náš simulátor pracovného pohovoru. Tento simulátor ťa dostatočne pripraví na otázky, ktoré sa často vyskytujú na pracovných pohovoroch.

 

Ak sa ti hneď nepodarí nájsť ideálnu brigádu, nemaj strach. Počet brigád na Slovensku neustále pribúda, najmä pred letnými mesiacmi. Dôležité je neustále kontrolovať ponuky, aby si nepremrhal svoju vysnívanú príležitosť.

 

Nezabudni, že brigáda je aj skvelou príležitosťou na osobný rast a rozvoj. Využi túto skúsenosť na získanie nových schopností, stretnutie zaujímavých ľudí a objavenie nových miest. Prajeme ti veľa šťastia pri hľadaní a výkone tvojej brigády!

Hodnotenie

Hľadáš brigádu na leto?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma