Najlepšie brigády počas štúdia

Najlepšie brigády počas štúdia

Ako študenti sa často stretávame s nedostatkom času a náročnými školskými povinnosťami.

02.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Napriek tomu existuje množstvo príležitostí na získanie brigády, ktorá nám umožní získať pracovné skúsenosti a zarobiť si nejaké peniaze. 

 

Brigády sú často dostupné cez školské alebo univerzitné platformy, kde nájdeme ponuky prác v našom obore. Môžeme tiež skontrolovať školské nástenky, facebookové alebo instagramové stránky, alebo sa pozrieť do školského portálu, či do svojej e-mailovej schránky. 

 

Ďalšou možnosťou sú webové stránky, kde môžeme nájsť ponuky prác aj v iných oblastiach, napríklad v administratíve, gastronómii alebo v zábavnom priemysle. 

 

Erasmus stáže sú tiež vynikajúcou príležitosťou pre tých, ktorí by radi získali pracovné skúsenosti v zahraničí a zlepšili svoje jazykové znalosti, či získali nové kontakty. 

 

Ak chceme využiť brigádu na zlepšenie nášho životopisu a zamestnať sa v našom obore, je najlepšie vybrať si brigádu v obore, ktorý študujeme. Čím viac skúseností máme, tým lepšie  to je  pri hľadaní práce v budúcnosti. 

 

Niektoré z oblastí v ktorých sa najčastejšie študenti brigádujú, sú gastronómia, administratíva, hotelierstvo a cestovný ruch, informačné technológie a distribúcia a rozvoz.

 

Ak ste vlastníkom certifikátov z rôznych kurzov, môžete si nimi vylepšiť váš životopis a zvýšiť svoju šancu, že zaujmete zamestnávateľa. 

Hodnotenie

Najlepšie brigády počas štúdia
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma