Chcete skutočne schudnúť?

Chcete skutočne schudnúť?

PROTISSIMO diéta

15.08.2013 | EGO SANUM, s.r.o. | www.zdravoschudnut.sk

Začnite tou správnou voľbou diéty a nielen schudnete, ale zhodené kilogramy si aj udržíte a čo viac, naučíte sa ako zdravšie žiť. Chudnutie nie je náročný proces, ak viete akú metódu zvoliť, zaručene schudnete a to aj bez nekonečného obmedzovania sa. Pri chudnutí taktiež platí zásada, že radšej „viackrát meraj a potom rež“. Ak si myslíte, že pri diéte musíte hladovať, trýzdniť sa alebo niečo podobné, tak Vám diéta nikdy nepomôže a uzavriete sa do kruhu zvaného JO-JO efekt. Potom prevažne schudnete zo svalov, prípadne z vody v tele, ale minimálne z tukov. Následne spomalíte svoj metabolizmus a po skončení diéty priberiete všetko späť a dokonca často aj niečo navyše. Stratená svalová hmota sa následne nahradí tukom a vy budete vyzerať ešte horšie než predtým.

 

Ak to, ale so schudnutím myslíte vážne, chcete naozaj schudnúť a dobre vyzerať je potrebné sa zamerať na diétu, ktorá Vám pomôže zhodiť nechcené kilogramy, ale taktiež Vás naučí viesť zdravší životný štýl aj po samotnom skončení. Tou najúčinnejšou a najefektívnejšou diétou na svete je bielkovinová diéta PROTISSIMO®. Je založená na princípe zvýšeného príjmu proteínov, resp. bielkovín. To znamená, že vo Vašom tele dochádza k dodatočnému spaľovaniu tukov. Bielkoviny sú charakteristické tým, že strava, ktorá ich obsahuje má väčšinou nízky glykemický index, čo pri chudnutí zabraňuje chuti po sladkom a naviac obsah bielkovín Vás zasýti na dlhšiu dobu. Ak však máte mlsný jazyk aj počas samotnej redukcie, nemusíte sa báť, pretože pri diéte PROTISSIMO® to problém nie je. Ako jediná poskytuje svojim klientom vyše 30 sladkých jedál od rôznych koláčikov, tyčiniek, vaflí až po rôzne palacinky a pudingy. Tieto sa môžu konzumovať aj po skončení diéty ako sladkosť, namiesto nezdravých iných potravín. Ak sa zamýšlate nad tým ako chutia, ubezpečujem Vás, že nechutia ako práškové jedlo, aké bývajú pri iných formách diét. Chuť týchto jedál je vyrobená tak, aby chutili každému, len s tým rozdielom oproti klasickým, normálnym jedlám, že majú presne také zloženie, aké je potrebné pri bielkovinovej diéte. Táto metóda chudnutia vyžaduje 4 jedlá denne, pričom v každej fáze diéty sa jedno z jedál nahradí zdravým klasickým jedlom, až následne tak, že po skončení redukcie budete jesť iba normálnu zdravú stravu.

 

Schudnúť sa dá niekoľko kilogramov mesačne aj bez pohybu, ale ak pridáte pohyb, tak bielkovinová diéta je o to efektívnejšia, pretože si výrazne skvalitníte svalovú hmotu, čo sa prejaví ešte väčším množstvom spálených kalórií pri chudnutí. Majte však na pamäti, že diéta by mala byť pod dohľadom odborného lekára, ktorý Vám presne nastaví celý proces chudnutia, šitý na mieru presne podľa Vás a Vášho tela.

 

MUDr. Martin Klein - lekár a odborný konzultant

Centrum chudnutia www.zdravoschudnut.sk

Centrum chudnutia www.zdravoschudnut.sk
 

Hodnotenie

Chcete skutočne schudnúť?
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma