Držiaky ŠPZ, podložky pod ŠPZ, rámčeky s logom v 3D

Držiaky ŠPZ, podložky pod ŠPZ, rámčeky s logom v 3D

Dajte svojej reklame tretí rozmer

23.08.2019 | AUTO Two M s.r.o. | www.drziakspz.sk

Držiak ŠPZ je najmodernejšia marketingový výrobok v oblasti automobilových doplnkov. ŠPZ je uchytená na pružných pérkách kvôli otrasom vozidlá a po celom obvode kvôli strate pri strete so zverou či drobných dopravných nehodách. Predovšetkým dopravcovia sú si vedomí riešenie problémov pri strate ŠPZ, čomu s nami dokážu predísť. Na držiaky ŠPZ používame kvalitný PP plast, ktorý pri nárazoch nepraská a neláme sa.

Za 100% zviditeľnenie voči konkurencii investujete do reklamy len o pár percent navyše. Náš produkt - držiak ŠPZ a Vaša reklama je jedinou viditeľnou vizitkou, ktorú si Váš zákazník odvezie a bude ju prezentovať ďalej. Nechajte si spracovať od nášho profesionálneho štúdia grafické návrhy, vyskúšajte 150 kusov držiakov ŠPZ a sami uvidíte zmeny. Aj malé firmy sa dokážu vďaka tejto progresívnejšie reklame zviditeľniť. Sme jednotkou na trhu a náš produkt sa Vám pokúsime maximálne prispôsobiť. Nezostávajte teda pozadu a využite možnosť sa prispôsobiť novým trendom. Každú Vašu pripomienku berieme vážne a snažíme sa dôjsť k efektívnemu a spoločnému riešeniu. Máte možnosť sa stať vlastnými dizajnérmi 3D reklamy, ktorá nie je len o cene, ale o efekte, kvalite a prestíži.

 

Prečo s nami?

Sme na trhu od začiatku roka 2013 a máme už tisíce spokojných klientov z celej Európy, Ruska, Južnej Kórey, Dubaja a Ameriky. Naša práca nás baví, preto do nej vkladáme maximálne profesionálne úsilie. Modernizujeme, rozširujeme výrobu a stále hľadáme nové možnosti a technológie. Momentálne máme viac ako 50tičlenný tím a prevádzku fungujúce v nepretržitej prevádzke.

 

Dajte svojej reklame tretí rozmer

Naše držiaky ŠPZ sa vyznačujú nielen skvelým a trvanlivým vzhľadom , ale tiež aj použitím kvalitného a pružného PP plastu a jedinečnému systému vkladanie registračnej značky. Pre vloženie stačí registračnú značku nasadiť na spodnú časť pružných držiakov a zacvaknúť proti vrchným zaisťovacím jazýčkom. V prípade, že si prajete navrhnúť svoju vlastný držiak ŠPZ, môžete pre návrh použiť už vytvorený formulár, ktorý zašlite na náš e-mail 3D@drziakspz.sk a náš grafik Vám návrh spracuje a pripraví. Nahliadnuť do nášho katalógu s podrobnými informáciami môžete na našom webe www.drziakspz.sk.

 

Za firmu Auto Two M, s.r.o.,riaditeľ spoločnosti Marek Müller

držiaky špz, 3D logo
 

Hodnotenie

Držiaky ŠPZ, podložky pod ŠPZ, rámčeky s logom v 3D
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma