GTS poskytne ClickAd hybridné cloudové riešenie

GTS poskytne ClickAd hybridné cloudové riešenie

GTS poskytne ClickAd hybridné cloudové riešenie

07.10.2013 | Media In | www.mediain.sk

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, zabezpečí pre ClickAd vysokovýkonné hybridné cloudové riešenie na správu ich kľúčových aplikácií.

 

ClickAd je jednou z najväčších spoločností špecializujúcich sa na online marketing v Poľsku a zaznamenáva zvýšený dopyt zákazníkov po digitálnych marketingových službách. Dôsledkom toho je, že ich aktuálna infraštruktúra už nedokáže efektívne podporovať veľký objem dát s dôrazom na optimálne náklady. GTS odporučila virtualizované riešenie, ktoré ponúka vyššiu flexibilitu, škálovateľnosť a lepšiu dostupnosť potrebnú pre ich rastúcu výpočtovú infraštruktúru a úložisko. GTS navrhla unikátnu hybridnú cloudovú platformu, ktorá ponúka cloudové zdroje na vyžiadanie, vysoko výkonné úložisko a prístup do internetu v rámci dátového centra, ktoré získalo certfikáciu ISO 27001.

 

„Potrebovali sme nájsť efektívne cloudové riešenie, ktoré by maximálne podporovalo naše rastúce portfólio aktivít pri minimalizácii finančných zdrojov, bez vynaloženia vstupných investícií. GTS nám zabezpečuje hybridné prostredie, ktoré po technickej stránke zodpovedá našim potrebám a maximálne sa prispôsobuje flexibilnému modelu, platenia služieb v závislosti od nárastu našich obchodných aktivít," uviedol Maciej Teliszewski, prezident skupiny ClickAd. „Vďaka tomuto riešeniu navyše môžeme prenechať zodpovednosť za hardvér, licencie aj správu služieb odborníkom zo spoločnosti GTS a zamerať sa na naše podnikateľské aktivity."

 

„Pri návrhu cloudového riešenia sú dôležité odborná konzultácia a porozumenie kľúčovým mechanizmom, ktoré podporujú rozvoj ich aktivít. V prípade ClickAd bolo potrebné oboznámiť sa s ich činnosťou a na základe toho navrhnúť spoľahlivé cloudové riešenie šité na mieru, ktoré maximálne korešponduje ich podnikateľským výzvam,“ uviedol Piotr Sieluk, riaditeľ GTS Poland. „Spoločnosť ClickAd mala v rámci testovacieho prostredia možnosť vyskúšať si naše cloud computingové riešenie v prevádzke. Uistili sa tak, že GTS je skutočne vhodným partnerom pre zabezpečenie ich cloudového riešenia."

Hodnotenie

GTS poskytne ClickAd hybridné cloudové riešenie
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma