Kamiónová doprava Turecko - Slovensko

Kamiónová doprava Turecko - Slovensko

Preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne)

31.03.2022 | Focus Logistics s.r.o. | www.focuslogistics.sk

Expresná doprava z Turecka / do Turecka

 

Expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko a späť je špecializáciou našej firmy Focus Logistics. Ak teda hľadáte spôsob, ako dopraviť váš náklad z/do Turecka rýchlo, bezpečne a spoľahlivo, odporúčame využiť práve túto možnosť. Hlavnou výhodou je samozrejme rýchlosť doručenia, ale napríklad aj menšie riziko poškodenia zásielky, keďže kamión preváža iba váš tovar, a to priamo z bodu A do bodu B bez akýchkoľvek zastávok. Maximálna hmotnosť nákladu je 1 300 kg, resp. sólom až 3,5 t.

 

Pre prepravu menších zásielok je tu zberná služba

 

Druhou možnosťou je zberná služba, ktorá je určená predovšetkým na prepravu menších zásielok, pri ktorých nie je kladený dôraz na expresné doručenie. Posielať na cesty poloprázdny kamión nie je efektívne ani z finančného, ani z ekologického hľadiska. Preto sme zaviedli zbernú službu, v rámci ktorej spájame viacero malých zásielok do väčších skupín a následne zabezpečujeme ich prepravu pravidelnou linkou Turecko → Slovensko a späť. Najväčším benefitom, ktorý prináša takáto preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne), sú nižšie finančné náklady, ale aj menšie zaťaženie životného prostredia uhlíkovou stopou. Rátať však treba s dlhším termínom dodaniaprípadnými časovými sklzmi, ktoré môžu vzniknúť pri nakladaní a vykladaní tovaru na viacerých zastávkach.

 

Šetrite svoj čas a energiu, my to vybavíme za vás

 

Viete, aké špecifiká má kamiónová doprava Turecko – Slovensko? Aké doklady sú potrebné pri preprave tovaru z Turecka na Slovensko? Našim klientom ponúkame komplexné služby, vďaka ktorým sa týmito otázkami nemusíte trápiť. Poradíme vám v oblasti colnej problematiky a DPH a všetky colné formality vybavíme za vás.

 

Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás a získajte nezáväznú cenovú ponuku na mieru pre vás a vaše potreby.

Zdroj: Tan Kaninthanond | UNSPLASH.COM
 

Hodnotenie

Kamiónová doprava Turecko - Slovensko
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma