Učiaca veža – skvelý pomocník pre detičky aj mamičky

Učiaca veža – skvelý pomocník pre detičky aj mamičky

Je prirodzené, že deti sú veľmi zvedavé a zaujíma ich všetko, čo sa deje okolo. Učiaca veža je stvorená pre všetkých zvedavcov.

03.04.2022 | K&D group, s.r.o | www.littlesweetie.sk

Najzaujímavejšie miesto pre deti je kuchyňa. Veď práve tam trávi mamička najviac času a je to miesto, kde sa nachádza toľko veľa zaujímavých vecí.  Hoci sú deti ešte malé, ale aj napriek tomu sa chcú zapojiť a pomáhať s varením.

 

 

 Učiaca veža je skvelým pomocníkom vďaka, ktorému budete mať svoje dieťatko pri sebe a v bezpečí. Môžete si tak naplno užiť spoločné chvíle pri varení bez plaču a ťahania nôh. Ale pozor, učiacu vežu nevyužijete iba v kuchyni, ale aj pri umývaní zúbkov, alebo ukladaní hračiek do horných políc.

 

 

Učiaca veža Craffox umožní dieťatku svet pozorovať z inej perspektívy a pomáha k rozvoju koordinácie a sústredenia. Jej veľkou výhodou je to, že je viacúčelová. Veľmi jednoduchou prestavbou z nej môžete spraviť detský stôl so stoličkami, ktorý je vhodný pre dve deti. Na jej zadnej strane sa nachádza kriedová tabuľa a tak si s ňou deti užijú kopec zábavy.

 

 

Pri výbere učiacej veže dbajte na bezpečnosť. Je dôležité aby bola vybavená bočnicami, ktoré dieťatko chránia pred pádom na zem. Vyberajte iba veže, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a vždy majte dieťa pod dohľadom.

Hodnotenie

Učiaca veža – skvelý pomocník pre detičky aj mamičky
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma