Ponuka prepravy tovaru na mieru pre vašu firmu

Ponuka prepravy tovaru na mieru pre vašu firmu

Focus Logistics prináša komplexné služby v oblasti logistiky

31.03.2022 | Focus Logistics s.r.o. | www.focuslogistics.sk

Vieme, aké môže byť podnikanie náročné a jednou z jeho najnáročnejších častí býva práve logistika. Zosúladiť všetko tak, aby to fungovalo, si vyžaduje nesmierne veľa času a energie. A ak sa to nepodarí, aj to najmenšie zlyhanie v oblasti logistiky môže mať dopad na chod celej firmy. Preto chceme byť pre našich zákazníkov partnerom, na ktorého sa môžu stopercentne spoľahnúť za každých okolností.

 

Všetko pre spokojnosť klienta

 

Veľkosť a rodinný charakter našej firmy Focus Logistics nám dáva priestor pre individuálny prístup ku každému klientovi. Našim cieľom je zákazníka spoznať, pochopiť jeho potreby a na základe toho nájsť to najvhodnejšie riešenie práve preňho. Vďaka tomu sa nám darí budovať si dlhodobé a korektné vzťahy nielen s klientmi, ale aj s našimi zamestnancami a obchodnými partnermi, keďže tieto princípy uplatňujeme vo všetkých smeroch.

 

Nezáväzná ponuka prepravy tovaru na mieru TU.

 

Okrem zodpovednosti, individuálneho prístupu a korektných vzťahov prinášame aj vysokú mieru flexibility. Široká sieť zmluvných dopravcov nám umožňuje reagovať na požiadavky a potreby klientov veľmi promptne.

 

Naša ponuka prepravy tovaru zahŕňa:

 

Expresná preprava tovaru z Turecka na Slovensko (a opačne), rovnako ako aj expresná preprava balíkov do Anglicka a z Anglicka, je našou špecializáciou. Pri expresných zásielkach kladieme mimoriadny dôraz na presnosť a garantujeme, že ich dodanie prebehne načas. Zároveň má každý náš klient k dispozícii nepretržitý zákaznícky servis, na ktorý sa môže kedykoľvek obrátiť.

 

Ak pri preprave tovaru nepotrebujete expresné doručenie, využiť môžete našu zbernú službu, v rámci ktorej konsolidujeme viacero menších zásielok do väčších skupín a tie následne prepravujeme na pravidelných linkách Turecko → Slovensko a späť, Anglicko → Slovensko a späť.

 

V rámci EU ponúkame FTL a LTL prepravu. Celovozová FTL preprava je určená pre firmy, ktoré majú dostatočne veľký náklad, ktorý plne vyťaží ložný priestor kamiónu. Čiastočná LTL preprava je určená pre tých, ktorí nepotrebujú na prepravu tovaru celý kamión. V prípade LTL prepravy naložíme tovar ako dokládku a účtujeme iba alikvotnú časť z celkovej ceny prepravy.

 

Komplexné služby vrátane colnej deklarácie či skladových priestorov

 

Ako sme už spomínali, pre našich zákazníkov chceme byť partnerom, na ktorého sa môžu spoľahnúť, a preto ponúkame komplexné služby. Tie nezahŕňajú len samotnú prepravu, ale tiež colnú deklaráciu (postaráme sa o všetky potrebné colné formality) či napríklad prenájom skladových priestorov vrátane manipulácie a rozvozu zásielok až k finálnym odberateľom.

 

Ak vás naša ponuka prepravy tovaru zaujala, neváhajte a kontaktujte nás.

Zdroj: Arno Senoner | UNSPLASH.COM
 

Hodnotenie

Ponuka prepravy tovaru na mieru pre vašu firmu
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma