Ľahké a rýchle vrátenie daní a rodinných prídavkov

Ľahké a rýchle vrátenie daní a rodinných prídavkov

V spoločnosti TJ-Legal máme viac než 12 rokov skúsenosti a vyše 60 000 klientov, daňový preplatok vám získame z 8 krajín sveta

18.03.2020 | TJ-Legal, s.r.o. | www.tj-legal.com

Vrátenie dane zo zahraničia

 

Vieme vám podať daňové priznanie v 8 krajinách sveta - Anglicko, Česká republika, Írsko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Slovensko a USA. Zároveň zistíme, či máte nárok na preplatok a vrátenie daní a do posledného centu vám peniaze získame na bankový účet. Aj niekoľko rokov spätne.

 

Rodinné prídavky v zahraničí

 

Pracovali ste v Anglicku, Holandsku, Nemecku či Rakúsku a máte potomkov? S najväčšou pravdepodobnosťou máte nárok na prídavky na deti. V našej spoločnosti ich pre vás vieme získať v plnej legálnej výške, aj za niekoľko rokov spätne.

 

Formulár U1 a podpora v nezamestnanosti

 

Vraciate sa na Slovensko po práci v zahraničí a chcete poberať podporu v nezamestnanosti, prípadne neviete, či vám náleží podpora v nezamestnanosti v inej krajine EÚ? Aby ste príspevok úspešne získali, budete potrebovať formulár U1. Vieme ho pre vás získať z Anglicka, Česka, Írska, Nemecka, Rakúska a Slovenska.

 

Postup vrátenia daní

 

Vyplňte náš online formulár a my vás obratom kontaktujeme a spoločne zistíme, na akú sumu máte nárok v jednotlivých prípadoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na webe, na mailovej adrese kontakt@tj-legal.com, prípadne na tel. čísle +421 51 321 5211.

 

 

Hodnotenie

Ľahké a rýchle vrátenie daní a rodinných prídavkov
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma