McCain vychádza spotrebiteľom v ústrety

McCain vychádza spotrebiteľom v ústrety

Výrobky na každú príležitosť

01.12.2022 | KOMUNIKA | mccain.sk

Život prináša rôzne radosti a starosti, o ktoré sa radi delíme s našimi najbližšími. Značka McCain to vie,  a preto vychádza svojim spotrebiteľom v ústrety s produktmi na každú príležitosť.

 

Chutná večera pripravená z kvalitných potravín je základom. Však nenadarmo sa hovorí, že dobré jedlo spája. Hranolčeky 1.2.3 Friessú vyrobené len z dvoch prírodných surovín: prvotriednych zemiakov a slnečnicového oleja, a sú určené na prípravu pečením v rúre bez pridania oleja. McCain však myslí aj na tých zaneprázdnených, ktorí nemajú času nazvyš: hranolčeky My Easy Fries sú pripravené len za pár minút klasickou cestou v oleji.

 

Slávnosti či rodinné oslavy si zase vyžadujú elegantné a chutné produkty, ktoré premenia aj všedné jedlo na výnimočný zážitok. Vynikajúce pečené zemiaky so stredomorskými bylinkami Mediterrane Wedges a kroketky Kroketten Fest pripravené z nadýchanej zemiakovej kaše vyčaria elegantnú atmosféru. Presne takú, akú si špeciálna príležitosť vyžaduje. 

 

Stretnutia s priateľmi sú naopak neformálne, a preto chceme mať jedlo pripravené rýchlo, chutne a aj štýlovo. Okrem štíhlych hranolčekov Golden Longs a širokých steakových hranolčekov Steakhouse Frites, ktoré poznáte z vašich obľúbených reštaurácií, prináša značka McCain aj streetfoodové a extra chrumkavé produkty, ktoré sú pripravené podľa inovatívnej receptúry: U-hranolčeky Fri’Style, hranolčeky so zemiakovou šupkou Skin On Fries, vrúbkované V-hranolčeky Crispers a obľúbené hranolčeky Sweet Potatoes pripravené zo sladkých zemiakov. Streetfood trend je známy z lokálnych festivalov. Prináša jedlo, ktoré nielen skvele chutí a je atraktívne na pohľad, ale najmä ktoré sa na nič nehrá. A presne také sú aj streetfoodové hranolčeky McCain – prirodzene chutné, štýlové a nekonečne chrumkavé. A spotrebitelia si ich môžu pripraviť v pohodlí domova, presne tak, ako to majú radi.

 

Nie je nič krajšie, ako detská radosť! Obľúbené usmievavé tváričky Smiles, ktoré vyčaria úsmev za každých okolností, sú stálicou produktového portfólia McCain. Sú pripravené z chutnej zemiakovej kaše a presvedčia každého malého jedáka zjesť celú porciu, ktorú rodičia nachystali.

 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

Hodnotenie

McCain vychádza spotrebiteľom v ústrety
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma