Mobilná čistiaca zóna ProfilGate na dezinfekciu vstupov

Mobilná čistiaca zóna ProfilGate na dezinfekciu vstupov

Dezinfekcia topánok a kolies na vstupe do výroby

26.01.2021 | INGOCLEAR s.r.o. | ingoclear.sk

Nečistoty sa zhromažďujú pri všetkých vstupoch do priemyselných hál. Tie sa prenášajú do interiéru budovy pneumatikami, kolesami na vozíkoch. Okrem vozidiel spôsobujú znečistenia aj zamestanci. Nosia častice nečistôt cez podrážky pracovnej obuvi do výroby. 

 

Odtokové zóny zapustené do podlahy pozostávajú z pevných mriežok, ktoré sú kombinované s odolnými lištami kefy. Pri prechádzani po čistiacich rohožiach sa pásy kefiek stanú aktívnymi kvôli svojej tvrdosti štetín účinne odstráňujú nečistoty z jazdných plôch. Ten sa potom zhromažďuje v intergrovaných nádobách na nečistoty pod mriežkami. To znamená, že 80 % nečistôt je možné odstrániť skôr, ako sa rozšíria po celom výrobnom procese, čo vedie k vysokým nákladom na čistenie. V závislosti od modelu čistiacich zón čistia patentované kefkové pásy nasucho alebo mokro s voliteľnou dezinfekciou. Vyčistite si priemyselné haly vďaka systému čistenia pneumatík ProfilGate®.

Novinkou je mobilné dezinfekčné pole ProfilGate® sti p45 aqua - navrhnuté pre dočasné umiestnenie v prípade potreby dezinfekcie.

 

 

Ideálny v oblasti, kde sa požaduje kombinácia odstránenia nečistoty z podrážok s dezinfekčným prostriedkom  napr. v potravinárstve alebo zdravotníctve. Riziko kontaminácie sa týmto spôsobom znižuje. 

Výhody:

 jednoduchá inštalácia bez inštatlačných nákladov-  mokrá dezinfekcia aj na covid 19

-  pripravené na okamžité použitie

-  nosnosť do 250 kg

-  integrované protišmykové rampy-  dlhá životnosť-  kvalitný materiál prenosné (aj keď sa odsťahujete na inú adresu, viete si jú vziať so sebou)

-  iné výhody ProfilGate®

 

Hodnotenie

Mobilná čistiaca zóna ProfilGate na dezinfekciu vstupov
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma