Nekašlite na to!

Nekašlite na to!

Účinné a ekologické čistenie priestorov ozónom

21.08.2020 | OZON-DDD | www.ozon-ddd.sk

HOFMIT s.r.o. je profesionálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá dezinfekciou, dezinsekcioiu a deratizáciou priestorov s využitím jedinečných vlastností OZÓNU.

 

Ak by ste chceli získať lepšiu predstavu o tejto technologii,odporúčame navštíviť stránku spoločnosti HOFMIT s.r.o.: www.ozon-ddd.sk

S radosťou sme pre vás pripravili stručné zhrunutie:

Prečo práve ozón?

Ide o ekologickú metódu, ktorá je 50 krát účinnejšia a 3 tisíc krát rýchlejšia ako samotný chlór a to bez použitia chémie. Likviduje širokú škálu patogénov ako sú napríklad baktérie, vírusy, plesne, huby,... a eliminuje zápach.

 

 

Ako dezinfekcia ozónom prebieha?

Na ozónovanie priestorov spoločnosť využíva certifikované stroje s produkciou ozónu od 8 g/h do 100 g/h. Jedinečnou výhodou ozónu je, že jeho dezinfekčné účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane. Likvidácia patogénov je účinná v 99,9 percentách, ničí aj baktérie, ako sú Salmonella, E. coli, HIV virus, Herpes virus, žltačka typu A  a mnoho iných mikroorganizmov.

Benefitom využitia ozónu je fakt, že ozón je plyn, ktorý sa biologicky rozloží na kyslík a nezanecháva po sebe toxický odpad a je absolútne ohľaduplný k životnému prostrediu.

Kde je možné využiť dezinfekciu ozónom?

Pôsobenie ozónu na vydezinfikovanie priestorov je vhodné do domácnosti, priemyselných, skladových priestorov, prevádzok obchodov, ubytovacích, zdravotných zariadení, gastro prevádzok, kancelárií, interiéru dopravných prostriedkov a podobne. Okrem konkrétnych priestorov je ozón využiteľný aj na dezinfekciu vody a  klimatizačných jednotiek.

 

Desinsekcia a dezodoračné účinky ozónu:

Rovnako účinne pôsobí ozón aj ako dezinsekčný prostriedok, pretože má silný odpudivý účinok na hmyz a živočíšnych škodcov. Pravidelné ozónovanie pomáha trvalo eliminovať prítomnosť nežiaducich škodcov. Ozón pohlcuje všetky organické i anorganické pachy v prostredí. Či už ide o dlhodobo nevetrané interiérové priestory, miesta, kde sa často a pravidelne vykonávajú fyzické aktivity väčších skupín osôb, priemyselné objekty, pachy zo zvierat, chémie, plesne.

Zdravé prostredie a bez nežiaducich pachov, to je výsledný efekt pôsobenia ozónu a preto odporúčame, nekašlite na to a  navštívte stránku: www.ozon-ddd.sk

Dezinfekcia auta ozónom
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma