Všetko, čo by ste mali vedieť o zelenej farbe v interiéri

Všetko, čo by ste mali vedieť o zelenej farbe v interiéri

Pokiaľ nieste fanúšikom neutrálnych a prírodných farieb, zvážte zelené prvky.

24.08.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Zelená ponúka mnoho odtieňov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Ide o farbu, ktorá je harmonická, genderovo neutrálna a upokojujúca. Ako ju teda zakomponovať do interiéru a čo všetko v ňom môže zmeniť?

 

Hra s odtieňmi                                                                             

Zelená farba ponúka množstvo odtieňov. Dalo by sa povedať, že jej škála je nekonečná. Nájdete na nej pastelovú, smaragdovozelenú alebo tyrkysovú farbu. Navyše, zelené farby môžete ľubovoľne spájať a vytvoriť tak harmonické kombinácie, ktoré interiéru vdýchu život.

 

Zelená farba zväčší priestor

 

Pokiaľ obývate menší bytík, zelená môže byť skvelým riešením, pretože opticky miestnosť zväčší. Podobný efekt majú najmä svetlejšie odtiene zelenej.

 

Zelená farba zvýrazní miestnosť

 

Zelenú môžete aplikovať aj do kuchyne alebo obývačky prostredníctvom dekorácií či nábytku. Stačí štipka kreativity a vytvoríte unikátne kombinácie, ktoré dodajú miestnosti na dôraze.

 

Zelené a neutrálne prvky

 

Zelená je farba, ktorá doplní neutrálne aj prírodné odtiene. Zeleno - neutrálne kombinácie môžete zakomponovať do moderných aj rustikálnych interiérov. Pokiaľ sa lepšie cítite v odvážnejších interiéroch, nebojte sa zelenú oživiť extravagantnejšou farbou - purpurovou alebo červenou.

 

Zelená a podlahové krytiny

 

Čo sa podlahových krytín týka, aj v tomto prípade máte na výber hneď niekoľko variant. Môžete siahnuť po klasických drevených podlahách, ktoré sa stále držia na predných priečkach obľúbenosti alebo po jej imitácii, laminátových podlahách alebo vinyle. Alternatívu ponúkajú aj merané a kúsové koberce, ktoré svojimi vzormi oživia priestor a dodajú mu úplne iný rozmer. Zeleným odtieňom pristanú koberce klasických aj abstraktných vzorov. Siahnuť môžete aj po jednofarebnom koberci s dlhším vlasom, ktorý umiestnite v spálni ku skrini alebo k posteli.

 

Hodnotenie

Všetko, čo by ste mali vedieť o zelenej farbe v interiéri
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma