Čo nesmie chýbať na vašej záhrade?

Čo nesmie chýbať na vašej záhrade?

Záhrada plná zelene pozitívne vplýva na našu náladu.

24.08.2020 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Záhrada plná zelene pozitívne vplýva na našu náladu. Zeleň je vo všeobecnosti liekom na depresiu a emočnú nerovnováhu. Aj preto si v nej šťastlivci môžu v teplých mesiacoch dopriať popoludňajší relax a oddýchnuť si tak od práce a povinností. Čo ale správna záhrada musí mať?

 

Kosačka, ktorá vám ušetrí čas

 

Ak máte na záhrade trávnik, zaručene budete potrebovať kosačku. Ideálnym riešením je robotická kosačka, ktorá udrží váš trávnik v perfektom stave a zároveň vám ušetrí čas. Alternatívou je benzínová kosačka, ktorá si ale vyžaduje obsluhu.

 

Relaxačná zóna

 

Dôležitou súčasťou každej záhrady je terasa a posedenie, ktoré si na nej vytvoríte. Zariaďte si terasu v štýle, ktorý vám bude vyhovovať po estetickej aj finančnej stránke. Môžete siahnuť po ratanovom, drevenom alebo plastovom záhradnom nábytku. Nezabudnite ani na vhodné tienenie - slnečník, markízu či altánok. Tie vás ukryjú pred slnečnými lúčmi a poskytnú vám útočisko v období najväčších horúčav.

 

Bez grilu to nie je ono

 

Na žiadnej záhrade nesmie gril chýbať. Hlavne v prípade, že sa chystáte usporadúvať grilovačku pre rodinu alebo pre priateľov. Tí si zaručene radi pochutnajú na chutných grilovaných pokrmoch. Okrem grilu nezabudnite ani na drevené brikety a podpaľač, ktorý je skvelým pomocníkom pri podpaľovaní brikiet.

 

Osvetlenie mení atmosféru

 

Na záhrade nesmie chýbať ani osvetlenie, ktoré vám pomôže orientovať sa aj vo večerných hodinách. Osvetlenie plní nielen bezpečnostnú funkciu, no tiež mení atmosféru pre posedenie a stolovanie s priateľmi.

 

Kvety a rastliny

 

Myslite aj na potešenie pre zmysly. Farebná záplava kvetov určite poteší každého návštevníka. A to nielen vďaka krásnemu pohľadu, no tiež pre rozliehajúcu sa vôňu. Zasaďte do kvetináčov levanduľu či gardéniu a vytvorte si na teraske relaxačnú zónu.

 

Bez akých kúskov si svoju vysnívanú záhradu neviete predstaviť vy?

Hodnotenie

Čo nesmie chýbať na vašej záhrade?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma