Online kurzy sú budúcnosť vzdelávania

Online kurzy sú budúcnosť vzdelávania

Akých 5 pozitív prináša dištančná výučba?

16.09.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.elearning.sk

Flexibilita

Online kurzy sú flexibilné a poskytuje tvorbu vlastného harmonogramu úloh na deň. Niektoré kurzy fungujú na spôsob vysielania naživo, zatiaľ čo niektoré sú v niektorý dátum uverejnené a tak si môžeš sám zvoliť, kedy sa k nemu dostaneš. Rovnako ako v škole – pridávajú sa úlohy a je treba kurz brať seriózne a pravidelne sa ho zúčastňovať. Dištančné vzdelávanie môže prebiehať formou webináru, odborných článkov alebo kvízou a testov.

 

Široká ponuka tém

Na internete obvykle nájdete širšiu škálu odborových tém, i tých netradičných, o ktoré sa zaujímate, než v tvojom dostupnom okolí.

 

 

Šetrí čas i financie

Keby ste sa mali dostaviť napríklad na kurz do Košíc a pritom si z Bratislavy, previezol by si možno aj viac než si zaplatil za samotný kurz. Šetrí teda i vaše financie. Oplatí sa prezrieť aj tie v cudzom jazyku – napríklad po anglicky alebo nemecky, ak te dostatočnú slovnú zásobu a hlavne motiváciu.

 

Dostupné všetkým

Nie len pri denných kurzoch, ale aj pri online výučbe sa môžete stretnúť a zoznámiť sa s množstvom ľudí. Online kurzy sú dostupné všetkým, stačí vám iba internet a potrebné zariadenie.

 

Vyhovuje tvojim osobným potrebám

Ako píšeme od odstavec vyššie, online kurzy sú flexibilnejšie – je teda možné nastaviť si čas, ktorý potrebuješ na prednášku alebo preberanie učiva. Navyše, pri prehľade online kurzov je tiež možné prezrieť si ich úroveň náročnosti- niektoré kurzy sú určené pre začiatočníkov a niektoré pre pokročilých. Takže sú skvelým nástrojom i pre rekvalifikáciu. 

 

Okrem iného, toto neformálne vzdelávanie väčšinou mava nižší počet účastníkov (trieda je menšia) a to môže byť veľmi výhodné pre lepší kontakt s lektorom.

 

Aký je váš názor na online kurzy? Už ste nejaký vyskúšali? Ak nie, navštívte eLearningové vzdelávanie, kde nájdete širokú škálu online kurzov pre študentov, zamestnancov i samoukov!

Hodnotenie

Online kurzy sú budúcnosť vzdelávania
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma