Pánska peňaženka

Pánska peňaženka

praktická nutnosť aj módny doplnok

11.12.2019 | Merkurius s.r.o. | bestlook.sk

 

 

Trendy v obliekaní nie sú iba doménou žien, ale o módu sa zaujímajú aj muži. A to nielen tí, ktorí sa chcú nejakým spôsobom odlíšiť, ale aj tí, ktorým ide „len“ o to, aby vyzerali dobre a dobre pôsobili pri súkromných aktivitách ako aj na obchodných stretnutiach. Ako si však vybrať tú správnu pánsku peňaženku?

 

Kvalitná koža – najlepšia a najtrvácnejšia voľba

 

Základná otázka je výber správneho materiálu. Pre formálne účely sa najviac hodí koža, ktorá je skrátka tradičná a v kombinácii s oblekom či „smart casual“ outfitom ide o jasnú voľbu. Myslíme si, že lepšie je kúpiť si jednu kvalitnú koženú peňaženku, ktorú po vás zdedí ešte váš syn, než desať nekvalitných kúskov zo syntetických materiálov, ale s omedzenou trvácnosťou.

 

Vyberte si os otvárania

 

Najprv je treba ujasniť si, či budeme chcieť peňaženku orientovanú horizontálne alebo vertikálne. Na praktickej stránke veci to nič nemení, a tak to v tomto prípade závisí na vašich osobných preferenciách. Určite si nekupujte horizontálnu peňaženku len kvôli tomu, aby sa vám zmestila do zadného vrecka - tam už totiž dávno nepatrí!

 

Prečítajte si celý článok v magazíne Bestlook.sk a získajte viac informácií o tom, ako vybrať správnu pánsku peňaženku.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma