Päť farebných trendov na jeseň 2019, ktoré oživia váš šatník

Päť farebných trendov na jeseň 2019, ktoré oživia váš šatník

Na jeseň a v zime, keď sa ochladí a zamračí máme tendenciu siahať po smutnejších a tmavších farbách - klasickej čiernej, sivej č

04.10.2019 | Šperky Salina & Natalyss | www.sperkysan.sk

Trendy tejto sezóny sú farebné, žiarivé a veselé a my sme k nim povyberali zopár našich šperkov v rôznych štýloch, s ktorými určite neurobíte krok vedľa. Počas tejto jesene môžete doplniť monochromatickú čiernu, bielu, béžovú či sivú krikľavou ružovou, oranžovou, fialovou, žlto-zelenou, či najobľúbenejšou farbou aktuálnej sezóny - pistáciovou. Zaradením týchto farieb do vášho šatníka rozhodne vystúpite z davu a rozveselíte nudné šedé dni nielen sebe, ale aj svojmu okoliu. 

 

 

 

Pistáciová 

 

Táto farba sa začala objavovať na prehliadkových mólach počas aktuálnej sezóny a veľmi rýchlo jej podľahol celý instagram aj street style scéna. Tento jemný odtieň dobre ukáže rovnako na odeve ako na doplnkoch.

 

Odtiene fialovej

 

Fialová bola dlhšie v ústraní, občas sa v trendoch objavil niektorý konktrétny odtieň, avšak aktuálne sa nosia všetky jej odtiene od nežnej pastelovej levanduľovej až po sýtu orchideovú. 

 

Jasne oranžová

 

Elle Woods vo filme Pravá blondína vyhlásila, že kokoľvek povedal, že oranžová je nová ružová, bol vážne narušený. Táto sezóna našťastie vytvára priestor pre obe tieto farby a dokonca nič nepokazíte ani ich kombináciou. 

 

Šokujúca ružová

 

Ak ste unavení z pastelových odtieňov ružovej, zaobstarajte si aspoň jeden kúsok tejto žiarivej ružovej farby, ktorá oživí váš šatník napríklad na kabáte alebo aspoň na doplnkoch. Je to farba, ktorá vás počas krátkych zimných dní rozhodne prebudí.

 

 

Neónová žlto-zelená

 

Táto farba prekvapila na prehliadkových mólach New Yorku, Paríža aj Milána. Nech už siahnete po akomkoľvek kúsku v tejto farbe, rozhodne vyniknete vo všetkých zamračených jesenných dňoch.

 

Zdroj: harpersbazaar.com,sperkysan.sk

Hodnotenie

Päť farebných trendov na jeseň 2019, ktoré oživia váš šatník
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma