Poznáte mumio a jeho účinky na vaše zdravie?

Poznáte mumio a jeho účinky na vaše zdravie?

Ak nie, prečítajte si nasledujúci článok

02.06.2021 | PoctiveSEO | www.herbatica.sk

V dnešnej dobe sa zdravá výživa už stáva módnym trendom. To samozrejme vôbec nie je zlé, práve naopak. Čím viac ľudí sa na zdravú výživu dá, tým lepšie bude vyzerať naša budúcnosť. Samozrejme zmeniť stravovanie tak, aby sa to skutočne dalo nazvať zdravou výživou nie je jednoduché a je to beh na dlhú trať. Avšak stačí trochu pevnej vôle, trpezlivosti, či nápaditosti a nemusí to byť také strašné, ako to znie. 

 

Pokiaľ sa ľudia začínajú stravovať zdravo častokrát to býva kvôli nadváhe, kvôli zlému pocitu, či iným zdravotným problémom od kožných ochorení až po vnútorné zápaly, srdcové ochorenia atď. 

 

Veľa ľudí, ktorí začínajú s takýmto štýlom stravovanie, popri zdravej strave aj pravidelne prijímajú výživové doplnky stravy, superpotraviny ako napríklad peruánsku macu, vitamíny a podobne. Nie je to samozrejme striktne dané, že kto a čo musí užívať, no určite to nie je zlý nápad vyskúšať. Ťažko povedať komu by sa aký doplnok k strave hodil,pretože to záleží od zdravotného stavu, čiže je to dosť individuálne. 

 

Doplnkov máme už skutočne od výmyslu sveta. Jedny sú známejšie ako druhé, avšak to e tak bohužiaľ aj s kvalitou. Nie všetko čo môžeme nájsť na internete, alebo teda aj v obchodoch, nemusí byť skutočne tak zdravé, ako to prezentujú. Pokiaľ sa už teda niekto rozhodne prijímať doplnky stravy, je dosť dôležité si prizerať kvalitu.

 

V tomto prípade si aspoň zľahka opíšeme mumio. Nie každý to pozná aj napriek tomu, že má vskutku pozitívny vplyv na náš organizmus. 

 

Čo je to mumio? 

 

O mumiu sa hovorí ako o zázračnom lieku. Opisujú ho ako doplnok stravy, ktorý zachováva, či regeneruje zdravie. V oriente sa používa viac ako 3000 rokov a jednu dobu bol vraj vďaka jeho účinkom drahší ako zlato. 

 

Zloženie

 

Extrakt očisteného mumia obsahuje 25 až 40 organických a minerálnych látok. Tento extrakt taktiež obsahuje 28 prvkov, 10 kremičitanových skupín, 6 aminokyselín, ale aj balzamické látky, či silice. 

 

Využíva sa 

 

Mumio vieme používať:

- ako protizápalovú látku

- na úpravu krvného obrazu

- pri vzniku opuchov…

Najčastejšie ho môžeme zakúpiť  v podobe tabliet, tekutého extraktu, či maste, samozrejme  v závislosti od toho, na čo sme sa rozhodli mumio použiť.

 

Hodnotenie

Poznáte mumio a jeho účinky na vaše zdravie?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma