Preprava tovaru Anglicko – Slovensko

Preprava tovaru Anglicko – Slovensko

Hľadáte spoľahlivého prepravného partnera na prepravu tovaru z Anglicka na Slovensko (a opačne)?

02.09.2022 | Focus Logistics s.r.o. | www.focuslogistics.sk

Spoľahlivá preprava tovaru Anglicko – Slovensko s firmou Focus Logistics

Sme si vedomí, že medzinárodná preprava tovaru Anglicko - Slovensko si vyžaduje vysokú mieru spoľahlivosti a dôvery medzi odosielateľom a prepravnou spoločnosťou. Vo Focus Logistics s.r.o. disponujeme širokou sieťou zmluvných dopravcov, preto sme schopní reagovať na vašu požiadavku vždy flexibilne a v čo najkratšom čase.

 

Bez ohľadu na množstvo, váhu a rozmery prepravovaného tovaru, náš logistický tím je vám vždy k dispozícii, pripravený reagovať na vašu požiadavku a zaslať vám ponuku na mieru v čo najkratšom čase. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi. Našim cieľom je vybudovať si s klientmi dlhodobé a korektné vzťahy postavené na vzájomnej dôvere.

 

Preprava z Anglicka na Slovensko a opačne

Snažíme sa, aby sme vám vždy poskytli služby, ktoré v danom momente potrebujete, medzi nimi napríklad:

expresná preprava tovaru Anglicko - Slovensko do hmotnosti 1300 kg zberná služba a pravidelné linky z/do Veľkej Británie celovozová FTL alebo čiastočná LTL preprava z Anglicka na Slovensko (a opačne) skladovanie a rozvozy zásielok k finálnym odberateľom colná deklarácia

Našou špecializáciou je expresná preprava zo Slovenska do Anglicka (a opačne), v prípade potreby vám však vieme zabezpečiť aj iné spôsoby prepravy.

 

Ak nepotrebujete svoju zásielku doručiť expresne rýchlo, no zároveň potrebujete mať k dispozícii celý kamión, najvhodnejšou formou prepravy bude pre vás celovozová FTL preprava, kedy vyzdvihneme tovar priamo u vás a bez prekládky na termináli ho prevezieme až na miesto určenia. Ak hľadáte finančne najvýhodnejšie riešenie a nepotrebujete celý kamión, máme k dispozícii aj zbernú službu, ktorá funguje tak, že skonsolidujeme viacero menších zásielok a tie následne doručujeme formou čiastočnej LTL prepravy na pravidelných linkách z Anglicka na Slovensko alebo opačne.

 

Samozrejmosťou je pre nás aj vybavenie všetkých colných formalít (colná deklarácia). V prípade potreby vieme našim klientom poskytnúť aj skladovacie priestory vrátane manipulácie a možnosti rozvozu zásielok až ku finálnym odberateľom.

 

Zaujali vás naše služby a chceli by ste sa dozvedieť viac? Zašlite nám dopyt na prepravu tovaru z/do Veľkej Británie, prípadne iných destinácií a my vám v čo najkratšom čase pripravíme ponuku na mieru.

Hodnotenie

Preprava tovaru Anglicko – Slovensko
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma