Slovenský výrobca nábytku Lencos in

Slovenský výrobca nábytku Lencos in

Štýlový, dizajnový nábytok vyššej triedy

16.10.2022 | LENCOS IN, s.r.o. | lencosin.sk

Lencos In - Slovenský výrobca nábytku pre firmy, hotely, kaviarne, reštaurácie a bary, zdravotnícke či školské zariadenia predstavuje novú radu elegantého nábytku IKAR. Vyrábame štýlový, dizajnový nábytok či už je to zdravotnícky nábytok, nábytok do ambulancie, šatňové skrinky a školský nábytok, spálňový nábytok, kuchnyské linky alebo nábytok pre domovy dôchodcov. Realizujeme kompletné riešenia na mieru a do všetkých oblastií !

 

Spoločnosť Lencos In pri výrobe hotelového nábytku venuje mimoriadnu pozornosť aj tým najmenším detailom. V sortimente nájdete moderné šatňové skrinky a všetko pre vybavenie šatní, či už pre zamestnancov, žiakov alebo športoviská.Vynikáme taktiež vo výrobe nábytku pre zdravotné zariadenia. Pri návrhu nábytkov pre ambulancie a ordinácie, čakárňe sme vychádzali z konzultácií veľa odborníkmi v rôznych oboroch. Nábytok ponúkame v širokej škále farieb a odtieňov, takže si určite vyberiete správny oditeň pre Vás. Nábytok vyrábame vždy z kvalitného dreva, ktoré podlieha vysokým požiadavám na kvalitu pri spracovaní a výrobe dreva. Vyskúšajte jeho jedinečné vlastnosti.Vybaviť Vašu novú ordinácii, kliniku, čakáreň a mnohé ďalšie priestory neoblo nikdy jednoduchšie.

 

S našou radou IKAR to zvládnete rýchlo a elegantne. Nábytok, ktorý vytvorí príjemné prostredie pre Vás aj vaších pacientov. Je zdravotne nezávadný a vyrobený z antibakterialných materiálov.

Zariadeniu ambulancií predchádza odborná konzultácia s naším architektom zameraným na zariaďovanie zdravotníckych zariadení, vypracujeme Vám 3D nákres a vytvoríme cenovú ponuku na mieru. Interier zariaďujeme na mieru podľa požiadaviek a možnosti priestoru.Zavolájte nám ešte dnes a nájdeme to najlepšie riešenie aj pre Vás.

Spálňový nábytok
Hotelový nábytok

Hodnotenie

Slovenský výrobca nábytku Lencos in
Hodnotenie 4.8 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma