Súkromný detektív Bratislava

Súkromný detektív Bratislava

Monitorovanie záujmového priestoru

22.09.2020 | Súkromný detektív - preverenie.sk | www.preverovanie.sk

Špionážna kamera

Prvý spôsobom je umiestnenie nenápadnej kamery na miesto, kde by sa mali intímnosti odohrávať. Najčastejšie sa jedná o spálňu alebo obývačku. Dôležité je, aby bola kamera dôkladne ukrytá a nedošlo k prezradeniu. Na trhu môžete nájsť množstvo zariadení, ktoré sa dajú zakúpiť už od 30€ v rôznych obchodoch so špionážnou technikou a všetky sa tvária ako veľmi užitočné. Pravda je však taká, že sú veľakrát limitované výdržou batérie, kvalitou záznamu alebo spoľahlivosťou, kedy sa záznam neuloží alebo bude chybný. Preto je dobré siahnuť po kvalitnejších riešeniach, kde už cena stúpa nad 150€. Okrem toho akýkoľvek nový predmet v miestnosti, ktorú váš partner pozná, môže vzbudzovať podozrenie. Kamera musí byť takpovediac na očiach, aby mala dobrý záber a to vždy zvyšuje riziko odhalenia. Najlepším riešením by preto mohlo byť kameru zabudovať do predmetu, ktorý sa v miestnosti už dlho vyskytuje. Napríklad kvetináče, obrazy, knihy alebo priamo do nábytku.

Jedným z rozhodujúcich faktorov pri výbere správneho riešenia je výdrž batérie. Kamery sú charakteristické vysokým odberom elektrickej energie pri vytváraní záznamu, preto je dobré počítať s týmto obmedzením a vybrať tú najlepšiu variantu. Naša detektívna kancelária používa kamery, ktoré z vlastnej batérie vydržia pracovať nepretržite 8-24 hodín a zároveň umožňujú napojenie do elektrickej siete pre neobmedzené fungovanie. Okrem toho máme aj kamery, ktoré sú vybavené pohybovým senzorom a z vlastnej batérie vedia pracovať viac ako týždeň. Všetko záleží od konkrétneho prípadu, kde ich treba použiť. Niekedy klient pozná presné miesto a presnú hodinu stretnutia a niekedy je nevyhnutné monitorovať priestor dlhodobo.

 

Odpočúvanie – vytváranie zvukových nahrávok

Podobne ako s kamerou môžete na dokazovanie nevery využiť diskrétne diktafóny. Nespornou výhodou diktafónov je nízky odber energie a lepšie možnosti na ukrytie. Diktafón oproti kamere nepotrebuje mať dobrý záber a preto ho môžete bez problémov ukryť pod nábytok, za skriňu a menší odber energie zároveň znamená aj menšie rozmery. Pokiaľ je diktafón vybavený funkciou aktivácie hlasom, potom sa monitorovanie priestoru počíta rádovo v týždňoch a nie v hodinách. Takisto je možné odposluch zabudovať priamo do elektrického spotrebiča a jeho výdrž tak už nebude limitovaná batériou, ale iba pamäťou. Dosah mikrofónu je 10 a viac metrov, preto bude aj väčšia miestnosť spoľahlivo pokrytá.

Jedinou nevýhodou diktafónu je nutnosť prísť osobne pre získané záznamy a dozvedieť sa o dianí v miestnosti až spätne. Preto sa v niektorých prípadoch zvyknú používať aj odposluchy, ktoré priestor odpočúvajú v reálnom čase a klient má tak možnosť na dianie zareagovať. Napríklad príde rovno domov a milencov pristihne. Na tento účel je možné siahnuť po GSM odposluchoch, ktoré fungujú ako mobilný telefón. Ich veľkou nevýhodou je však veľmi nekvalitný zvuk, čiže v žiadnom prípade nebudete rozumieť o čom sa dané osoby rozprávajú. Alebo môžete použiť rádiové odposluchy, ktoré sa vyznačujú veľmi kvalitným zvukom (zachytíte aj šepot), ale sú zas limitované vzdialenosťou na použitie - väčšinou musíte byť do 1 km od odpočúvaného priestoru. 

Použitie diktafónov v detektívnej praxi považujeme za najefektívnejšie a preto túto možnosť klientom najčastejšie odporúčame.

 

Ak máte záujem o služby súkromného detektíva a zároveň o prenájom špionážnej techniky, môžete nás kontaktovať na email minitechnika@gmail.com

 

Súkromný detektív Bratislava
Súkromný detektív Bratislava preverovanie.sk

Hodnotenie

Súkromný detektív Bratislava
Hodnotenie 4.83 z 5
Počet hlasov 12
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma