Zdravý vďaka relaxu vo vírivke?

Zdravý vďaka relaxu vo vírivke?

Aké zdravotné benefity môže prinášať vášmu telu relax vo vírivke?

16.03.2021 | PoctiveSEO | scandispa.com

Teplý kúpeľ dokáže urobiť s unaveným telom a unavenou mysľou zázraky. Ponorenie do vody prináša relax, ktorý upokojuje unavené nervy a svaly. Aké ďalšie výhody vám prinesie relaxácia vo virivke?

 

Mat' doma vlastnú jacuzzi alebo vírivku je veľká výhoda. Priamo v pohodlí vášho domova si môžete oddýchnuť kedykoľvek počas dňa, kedykoľvek to budete potrebovať alebo kedykoľvek budete mať chuť. A, keď si nemôžete dovoliť postaviť si vlastný záhradný wellness, doprajte si aspoň teplý relaxačný kúpeľ, pretože vášmu telu prináša nasledujúce benefity.

 

Úľava od stresu

Asi najhlavnejším dôvodom na kúpanie sa vo vírivke je relaxácia. Bublajúca a vyhriata voda a upokojujúca hudba, je to čo odbúrava stres. 

 

Lepší spánok

Ak máte problémy so spánkom, teplý kúpeľ vám môže pomôcť k lepšiemu spánku. Uvoľnia sa vám svaly, vyčistí sa vám myseľ a zlepší sa aj krvný obeh. Relaxačný kúpeľ na večer je lepší ako tabletky na spanie. 

 

Uvoľnenie svalov a zníženie bolesti kĺbov

Víriaca sa voda a vodné lúče vody pomáhajú zmierňovať bolesti pri artritíde a iných bolestiach kĺbov. Voda jemne masíruje svaly, čo zmierňuje bolesti spôsobené nadmerným opoužívaním alebo cvičením. 

 

Výhody aj pre imunitný a tráviaci systém

Posilnite svoj tráviaci systém silou vírivej vane. Vedeli ste, že pri masážnom kúpeli sa odpady a toxíny účinnejšie vylučujú z tela, vaše trávenie funguje efektívnejšie a menej vás budú trápiť aj stavy, ako je napríklad zápcha? 

 

Pre pokožku

Pravidelný kúpeľ vo vírivke je vynikajúcim spôsobom, ako zlepšiť prietok krvi, čo speje k žiarivejšej a mladistvej pokožke. Pre väčší efekt môžete použiť aj rôzne masážne či éterické oleje. 

 

Po dlhom a namáhavom dni by si určite väčšina z nás chcela poriadne oddýchnuť, uvoľniť svaly, nervy a niekedy aj boľavé kĺby. A niekedy si naozaj treba dopriať trochu viac starostlivosti o seba, ísť do kúpeľov, bazénov a na wellness

 

Hodnotenie

Zdravý vďaka relaxu vo vírivke?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma