Brigády pre študentov

Brigády pre študentov

Kde hľadať brigády počas školského roka?

03.10.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Brigády do života mladých ľudí neprinášajú iba výplatu, taktiež istú samostatnosť, úplne nové pracovné skúsenosti a zručnosti. 

 

 

Kedy môžeš začať brigádovať?

Dohodu o vykonaní práci študenta môžeš oficiálne podpísať až keď dosiahneš 16 rokov. Je to čas, kedy budeš mať už ukončenú povinnú 10-ročnú školskú dochádzku. 

 

Brigády pre 14-ročných alebo 15-ročných sú obmedzené. Väčšinou ide iba o ľahké a príležitostné práce, napríklad na športových alebo umeleckých podujatiach. 

 

 

Kde hľadať brigádu?

Brigády sú všade možne vo vašom okolí, podstatné je ostat pozorný a poriadne hľadať. Môžeš sa na brigáduopýtať svojich známych a kamarátov, resp. kde brigádujú oni. Taktiež sa môžeš prejsť mestom, navštíviť obchodné domy a sledovať či vo výklade nemajú vystavené tabuľky s popisom “Hľadáme brigádnikov”.

 

Najjednoduchším spôsobom je však hľadať brigádu cez internet. Aby bolo tvoje hľadanie bezpečné, využi na to overené inzertné portály. 

 

 

Portál Brigada.sk dlhodobo sprostredkúva brigády pre študentov. Hľadanie si môžeš uľahčiť tým, že budeš vyhľadávať brigádu v konkrétnom kraji alebo meste. 

 

Pokiaľ je tvoja priorita hľadať si brigádu podľa kategórie, máš na výber rôzne profesie, od čašníkov, kuchárov, aupair až po doučovanie, informačné technológie a iné. 

 

Neváhaj a zaregistruj sa ešte dnes!

Hodnotenie

Brigády pre študentov
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma