Romantické svadobné miesto, ktoré Vás očarí.

Romantické svadobné miesto, ktoré Vás očarí.

Svoj svadobný deň prežijete ako princezná v súkromí kaštieľa.

29.04.2021 | Eurowan spol.s.r.o | www.villabork.sk

PREŽITE SVADBU AKO Z ROZPRÁVKY

 

Plánujete romantickú svadbu a hľadáte miesto ako z rozprávky? Spoznajte kaštieľ Villa Bork, jedno z najkrajších svadobných miest na Slovensku. Nachádza sa v Trenčianskom kraji, iba 90 minút cesty autom z Bratislavy. Jeho romantické priestory sú vyhľadávané zamilovanými pármi, ktoré chcú sebe i svojim hosťom dopriať výnimočný zážitok. Elegantné šľachtické sídlo bolo oddávna ozdobou širokého okolia a svojho času si obec Borčice niesla prezývku "Malá Viedeň". Kaštieľ je národnou kultúrnou pamiatkou z 19. storočia a v jeho priestoroch nájdete dokonalé súkromie pre Vašu výnimočnú udalosť.

 

ROMANTICKÉ SVADOBNÉ PRIESTORY

 

Romanticky ladené miestnosti, zariadené historickým nábytkom Vás v okamihu prenesú do doby, kedy v kaštieli žila šľachta a očaria Vašich hostí.Svadba v kaštieli Villa Bork je výnimočná v každom ročnom období. Pre všetky nevesty, ktoré snívajú o romantickej svadbe je ako stvorená miestnosť Piano Nobile,ktorú môžete na svadobnú hostinu využiť počas celého roka. Je zariadená v zámockom štýle a Vy sa budete cítiť ako princezná. Ak túžite zažiť čaro kaštieľa na Vašej vlastnej svadbe počas letných mesiacov, vo Villa Bork Vám splnia i tento sen. Svadobný stan s kapacitou 130 hostí je situovaný za kaštieľom v pokojnom parku. Vo Villa Bork Vám radi pripravia civilný svadobný obrad a manželské sľuby si vymeníte priamo pod modrou oblohou.

 

 

SVADOBNÁ AGENTÚRA PRE VAŠU SVADBU BEZ STAROS

 

Priamo v kaštieli sídli vlastná svadobná agentúra, ktorá sa postará o celú organizáciu Vašej svadby. Od prvého momentu ako prejdete bránami sú tu pre Vás svadobné koordinátorky, ktoré preberajú svadobné prípravy na svoje plecia. Starajú sa o to, o to aby obdobie pred svadbou bolo pre Vás bez stresu a starostí, a Vy budete mať istotu, že ste v tých najlepších rukách. Veľkou výhodou je, že plánujú svadby výlučne pre Villa Bork klientov, a dokonale poznajú priestory, v ktorých Vaša svadba bude. Kaštieľ je exkluzívny svadobný priestor a okrem týchto výnimočných udalostí pre verejnosť uzavretý. Vďaka tomu sa sústredia na kompletné organizovanie svadieb a ich realizáciu. Plánovaním svadby a jej prípravou Vás od začiatku sprevádza Vaša svadobná manažérka, ku ktorej sa v deň svadby pripoja ďalšie svadobné koordinátorky a spolu dohliadajú na to, aby všetko prebehlo tak ako ste celé mesiace plánovali. Vaša svadobná manažérka je Vašim poradcom, pravou rukou pri plánovaní svadby, oporou vo Váš veľký deň. Bonusom je, že všetky stretnutia s Vašou svadobnou koordinátorkou absolvujete na mieste, na ktorom prežijete svoj svadobný deň.

 

MIESTO, KTORÉ OČARÍ NIELEN VÁS ALE I VAŠICH HOSTÍ

 

Villa Bork je čarovné miesto ako stvorené  pre romantické svadby v súkromí. Priestory kaštieľa vytvárajú kulisy pre romantické svadobné fotografie a stromy v parku sa postarajú o dokonalé fotografie pri západe slnka. Či je Vašim snom mať svadbu v úzkom kruhu najbližších ľudí alebo sa chcete o svoju radosť podeliť so všetkými svojimi blízkymi vo väčšom počte, vždy máte istotu, že kaštieľ je počas svadby iba Váš a na chvíľu sa so svojimi hosťami stanete jeho obyvateľmi.

Kaštieľ Villa Bork v sebe nesie všetky predpoklady na Vašu rozprávkovú svadbu a zaradenie medzi najkrajšie svadobné miesta na Slovensku mu právom patrí. Ak je výber Vášho svadobného miesta pred Vami, určite návštevu Villa Bork zaraďte do svojich plánov.

 

Hodnotenie

Romantické svadobné miesto, ktoré Vás očarí.
Hodnotenie 4.94 z 5
Počet hlasov 33
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma